|

(عکس) گران ترین ساعت مچی جهان در دستان کریستیانو رونالدو

رونالدو در دیدار با تایسون از گران‌ترین ساعت خود و به نوعی گران‌ترین ساعت مچی دنیا پرده برداشت.

لینک کوتاه کپی شد

کریستیانو رونالدو دارنده ۵ توپ طلای بهترین بازیکن دنیا این روز‌ها در لیگ فوتبال عربستان به همراه النصر کولاک می‌کند. البته درخشش اعجوبه پرتغالی تنها در زمین فوتبال نیست بلکه اخبار این بازیکن بزرگ در خارج از زمین در قاره آسیا خبرساز شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، رونالدو دو روز پیش در ریاض میزبان مایک تایسون بوکسور افسانه‌ای بود و با این پیشکسوت بوکس جهان ملاقاتی گرم داشت.

امروز نشریه «سان» انگلیس از خبرسازی مجدد ساعت جدید رونالدو پرده برداشت. رونالدو پیش از این هم با ساعت خود در مراسم ملی عربستان سعودی خبرساز شده بود، ولی این بار ابرستاره پرتغالی از گران‌ترین ساعت مچی دنیا رونمایی کرد.

طبق گزارش نشریه سان رونالدو عاشق ساعت است و چندین مدل ساعت گران بها دارد. اما او در دیدار با تایسون از گران‌ترین ساعت خود و به نوعی گران‌ترین ساعت مچی دنیا با ارزش ۱ و نیم میلیون دلار (تقریبا ۸۰ میلیاردی) پرده برداشت.

کریستیانو پیش از این با یک ساعت رولکس دیتونا پلاتینی با صفحه آبی یخی با اعداد هندی که با الماس‌های تراش در دور قابش داشت، در روز ملی عربستان سعودی ظاهر شده بود که ارزش ساعت ۲ میلیون ریال (تقریبا ۲۸ میلیارد تومان) بود، اما این بار گرانترین آن‌ها را رونمایی کرد.

1493814_866

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی