|

(تصاویر) استایل جدید «آنا دِ آرماس» چشم‌ها را خیره کرد

آنا د آرماس، بازیگر کوبایی با پیراهنی از برند لویی ویتون روی فرش قرمز مراسم انجمن بازیگران فیلم و تلویزیون (SAG) حضور یافت.

لینک کوتاه کپی شد

آنا د آرماس، بازیگر کوبایی با پیراهنی از برند لویی ویتون روی فرش قرمز مراسم انجمن بازیگران فیلم و تلویزیون (SAG) حضور یافت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برترین‌ها، آنا د آرماس بدون شک در سال‌های اخیر یکی از محبوب‌ترین بازیگران زن هالیوود در جهان به‌شمار می‌رود. آنا د آرماس باوجود تعداد نسبتا کم فیلم‌هایش، به‌خوبی توانسته استعداد بازیگریش را به اهالی سینما نشان دهد و باحضور در فیلم‌هایی بسیار محبوب و باکیفیت مانند Blade Runner 2049 و فیلم No Time to Die به محبوبیت خودش بیفزاید. این بازیگر اهل کشور کوبا در سال ۱۹۸۸ متولد شد و از سال ۲۰۰۶ و زمانی‌که تنها ۱۸ سال سن داشت حرفه بازیگری خودش را آغاز کرد.

نخستین تجربه بازیگری موفق او مربوط می‌شود به سریال تینیجری El Internado که برای ۶ فصل در بازه زمانی بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ در آن به ایفای نقش پرداخت.

آنا د آرماس پس از نقش‌آفرینی در فیلم Knock Knock در سال ۲۰۱۵ و فیلم جنایی کمدی War Dogs سر زبان‌ها افتاد و به سرعت محبوبیتش میان اهالی سینما افزایش پیدا کرد.

این ستاره برای فیلم Blonde نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن برای آثار سینمایی این انجمن شده است.

استایل جدید «آنا دِ آرماس» چشم‌ها را خیره کرد

 

استایل جدید «آنا دِ آرماس» چشم‌ها را خیره کرد

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی