|

توجیه عجیب درباره مهاجرت فرزندان مسئولان

محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس گفت: فرزندان مسئولان که به خارج می‌روند دیگر حق ندارند در داخل کشور مسئولیت بگیرند.

لینک کوتاه کپی شد

محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس درباره حاشیه‌های فرزند انسیه خزعلی و مسئولانی که فرزندانشان درخارج از کشور تحصیل می‌کنند اظهارنظر کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری، او گفت: اگر مدیر رفتار فرزندش را تأیید کند، این مشکل‌ساز می‌شود، اما وقتی فرزند تحت کنترل پدر نیست و شاید هیچ امر و نهی را نپذیرد، گاهی در این شرایط لازم است که پدر خط خود را با فرزند مشخص کند. نمی‌شود این را نادیده گرفت. خیلی‌ها بودند که در گذشته فرزندان خود را محاکمه کردند. مسئولان کشور باید نسبت به رفتار فرزندان خود دقت کنند و اگر رفتار خلاف عرف، شرع و قانون انجام دادند با آن‌ها برخورد کنند.

وی افزود: قطعا فرزندان مسئولان که به خارج از کشور می‌روند دیگر حق ندارند که در داخل کشور مسئولیت بگیرند. نمی‌شود در ایام سختی شاهد خروج فرزندان مسئولان از کشور بود و بعدها، پدران این فرزندان با استفاده از جایگاه و مسئولیت‌هایی که در اختیار دارند به‌دنبال واگذاری مسئولیت‌ها به فرزندانشان شوند. بدون شک افرادی که چنین رویه‌ای را در پیش گرفته‌اند در نظام آینده مدیریتی کشور جایگاهی نداشته و نخواهند داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی