|

(ویدیو) مزه‌پرانی بی‌نمک مجری تلویزیون؛ دریغ از حرفه‌ای‌گری

موضوع پیدا کردن سرمربی برای استقلال دستمایه شوخی عجیب و بی نمک مجری برنامه ورزش و مردم شد که با انتقادات زیادی مواجه شد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال این روز‌ها در حال تلاش برای یافتن جانشین فرهاد مجیدی است. این مربی بعد از قهرمان کردن استقلال در لیگ ۲۱، راهی امارات شد و با باشگاه اتحاد کلبا به توافق رسید. بعد از عقد قرارداد مجیدی با باشگاه جدید، استقلال مذاکره با گزینه‌هایش را از سر گرفته و در این بین شایعات زیادی مطرح شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، ابتدا عنوان شد که قرار است جواد نکونام به عنوان سرمربی استقلال معرفی شود که ظاهرا مخالفت فولادی‌ها مانع از محقق شدن چنین موضوعی شد. بعد از آن هم شایعه مذاکره استقلال با استراماچونی، گابریله پین، ساکت الهامی و رضا عنایتی مطرح شده که باشگاه استقلال تعدادی از این موارد را تکذیب کرده است. این موضوع حالا دستمایه‌ای برای مجری برنامه ورزش و مردم در شبکه یک سیما شده تا با لفظی عجیب از این مذاکره و شایعات باشگاه استقلال حرف بزند و بعد خطاب به پیمان یوسفی بگوید که «آقای یوسفی باشگاه استقلال که با شما مذاکره نکرده است؟» و در مقابل بشنود از پیمان یوسفی که می‌گوید «آقا روی من حساب نکنید».

واقعا مشخص نیست این حجم از مزه‌پرانی‌های بی‌نمک چطور در عرض چند ثانیه در قاب تلویزیون به نمایش گذاشته می‌شود. استقلال یا هر باشگاه دیگری در دنیا وقتی به دنبال پیدا کردن مربی است طبیعی است که گزینه‌های مختلفی داشته باشد و باب مذاکره با آن‌ها را گشوده تا نهایتا بهترین تصمیم بگیرد. اینکه مجریان تلویزیون خودشان را در سطحی دیده‌اند که با رضا عنایتی و ساکت الهامی مقایسه شوند و پیشنهاد دریافت سرمربیگری استقلال را داشته باشند انتهای حرفه‌ای‌گری است!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی