|

"رقص و عشوه شقایق دهقان" برای دوستش با آهنگ هایده !+فیلم

شقایق دهقان چندی پیش برای سومین بار مبتلا به کرونا شد اما ظاهرا حال این هنرمن خوب است و این حال خوبش را با حرکات موزون و آواز نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

شقایق دهقان بازیگر طنز و مطرح ایرانی است که با بازی در سریال «ساختمان پزشکان» در نقش خانم شیرزاد بسیار محبوب و بانمک شد. دهقان همسر سابق مهراب قاسم خانی است که در حال حاظر مجرد زندگی می کند.

به گزارش «شایانیوز» شقایق دهقان از شروع ویروس کرونا تا به حال سه بار مبتلا شده است و آخرین بار هم چند روز پیش بود که با حالی ناخوش ویدیویی از خود منتشر کرد و اعلام کرد حالش بسیار وخیم است اما حالا ظاهرا خانم بازیگر خوب شده اند و خبر خوب شدنش را هم با انتشار فیلمی از رقص و آوازش با آهنگ هایده نشان داد.

دهقان در کپشن خطاب به دوستش نوشت:

کمى خوشحالى با رعایت شئونات!

گفتم زود خوب میشم میام برات  حرکات موزون انجام میدم که دست بزنى و غش غش بخندى ، حالا تو گرفتار شدى...

حالا فعلا اینو ببین تا بیام بدون رعایت شئوناتش رو برات اجرا کنم تا دیگه فقط به جاى سرفه کردن بخندى، هى بخندى ...

89C82531-2033-42B1-B939-26E4F0ABBA7F

بیوگرافی شقای دهقان:

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 اسفندماه سال 1357 در آلمان متولد شد. پدر و مادرش شقایق دهقان برای تحصیل پدرش در زمینه مهندسی مکانیک راهی آلمان شدند و در حالی که قصد بازگشت به ایران را نداشتند دخترشان شقایق در آلمان به دنیا آمد و بعد از اتمام تحصیلات پدر آنها به ایران بازگشتند.

این بازیگر کشورمان دو خواهر و یک برادر دارد و رابطه عاشقانه ای میان خانواده آنها برقرار است و شقایق دومین فرزند خانواده است.

Untitled (1)

 • ناشناس ارسالی در

  ازین‌ خزوخیلا هستن که وقتی دور هم جمع میشن اهنگ میذارن میرقصن خخخخخخ جوات

 • ناشناس ارسالی در

  نمیدونم چرا بعضی خانوما بعد طلاق هی میخوان نشون بدن خیلی خوشحالن و از قبل زندگیشون خیلی بهتره ولی واقعا نمیفهمن که تو چشم بقیه این کاراون واقعا تصنعیه و عقده گشایی قلمبه زده بیرون.کسی که واقعا شاد و در آرامش باشه خودشو تو درودیوار نمیکوبه و مدام سعی نمیکنه خوشحالیشو تو چشم بقیه فرو کنه.راحت زندگیشو میکنه

 • ناشناس ارسالی در

  عقده قل قل میکنه یعنی

 • ناشناس ارسالی در

  شاید اینم میخواد با این کاراش مثل جاریش یه شوهر واسه خودش دست و پا کنه بکوبونه تو سر شوهر قبلی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه