|

ماجرای آدم ربایی و نجات پرهام کودک سه ساله تبریزی

کودک سه ساله تبریزی که به وسیله چهار آدم ربا ربوده و به یکی از شهر‌های استان اردبیل منتقل شده بود با تلاش ماموران پلیس آگاهی نجات یافت.

لینک کوتاه کپی شد

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: کودک سه ساله تبریزی که به وسیله چهار آدم ربا ربوده و به یکی از شهرهای استان اردبیل منتقل شده بود، با تلاش ماموران پلیس آگاهی نجات یافت.

 سردار حسین عبدی فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۹ تیرماه سال جاری در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه چند نفر با ورود به منزل شخصی در روستای «شیخ حسن» تبریز کودک سه‌ساله او را ربوده‌اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی قرار گرفت.

وی گفت: با تلاش گسترده مأموران پس از وقوع حادثه، یکی از افراد دخیل در آدم‌ربایی شناسایی و در یک عملیات سریع و بهنگام توسط مأموران دستگیر شد و به دنبال آن کودک را در استان اردبیل از چنگال آدم‌ربایان نجات دادند و به مادر و پدرش برگرداندند.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با تاکید براینکه آدم ربایان با ترفند نیروهای خدمات‌رسان گاز وارد منزل این کودک شده بودند، از خانواده‌ها خواست بدون شناسایی افراد، آنها را به داخل منزل خود راه ندهند.


منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها