|

جزئیات قتل مهندس طاهری معاون حرم امامزاده صالح

صبح امروز یک شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ طاهری کارمند امامزاده صالح (ع) با شلیک گلوله به قتل رسید. مقتول در جلوی منزلش در خیابان شریعتی به قتل رسید.

لینک کوتاه کپی شد

رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا ضمن تایید خبر به قتل رسیدن معاون هماهنگی حرم امامزاده صالح گفت: هنوز جزئیات دقیقی از این حادثه در دست نیست، اما قاتل یک نفر بوده و مهندس طاهری به ضرب گلوله همان یک نفر به قتل رسیده است.

به گزارش روزپلاس، سرهنگ خسروی با بیان این که فرد قاتل هنوز شناسایی نشده است، افزود: پرونده قتل تشکیل شده، اما نمی‌توان گفت انگیزه قتل چه بوده است. نمی‌دانیم قاتل طلبکار مهندس طاهری بوده یا مشکل شخصی با وی داشته است. برای مشخص شدن ابعاد ماجرا باید تا دستگیری قاتل صبر کرد.

بنا به این گزارش؛ صبح امروز یک شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ طاهری کارمند امامزاده صالح (ع) با شلیک گلوله به قتل رسید. مقتول در جلوی منزلش در خیابان شریعتی به قتل رسید. مهندس طاهری معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) بود که توسط مرد ناشناس کشته شد.

براساس شنیده ها، در این حادثه فردی ناشناس که چهره‌اش را با دستمالی پوشانده بود ابتدا با اسلحه مبادرت به شلیک گلوله‌ای به طرف طاهری می‌کند و سپس با حمله به او یک ضربه چاقو هم به بدن او وارد می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها