|

درگیری شدید ناموسی 7 مرد در آستارا

علت وقوع درگیری میان اراذل و اوباش مسائل ناموسی بوده که 7 نفر اراذل و اوباش این درگیری در دو عملیات جداگانه شناسایی و دستگیر شدند.

لینک کوتاه کپی شد

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به وقوع درگیری اراذل و اوباش در شهرستان آستارا گفت: ۷ نفر اراذل و اوباش این درگیری در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند. سرهنگ حسین حسن‌پور شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از دریافت گزارش شهروندان شهرستان آستارا مبنی بر درگیری اراذل و اوباش در این شهرستان بلافاصله ماموران نیروی انتظامی در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه ماموران بلافاصله بعد از اینکه در محل حاضر شدند نسبت به‌ بررسی ابعاد مختلف این درگیری اقدام کردند گفت: پس از انجام اقدامات کارشناسی و بعد از دریافت اطلاعات لازم پلیس تمامی عوامل این درگیری را شناسایی کرد و نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام نمود.

دستگیری 7 اراذل و اوباش در آستارا

حسن‌پور خاطرنشان کرد: علت وقوع درگیری میان این اراذل و اوباش مسائل خانوادگی و ناموسی بوده است و 7 نفر اراذل و اوباش این درگیری در دو عملیات جداگانه شناسایی شده و در مدت کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان‌ گیلان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با تمام توان چنین مواردی را مورد بررسی قرار می‌دهد تصریح کرد: پرونده متهمان این درگیری پس از انجام بررسی‌های لازم تکمیل و به همراه متهمان در اختیار مرجع قضایی مربوطه قرار گرفت.

وی مشارکت خوب شهروندان با پلیس را مورد تقدیر قرار داد و ابراز داشت: نیروی انتظامی با هرگونه حرکت اراذل و اوباش که باعث اختلال در نظم، امنیت و آسایش شهروندان شود با اقتدار برخورد می‌کند و اجازه ایجاد ناامنی به هیچ اراذل و اوباشی نمی‌دهد.

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها