|

تجاوز گروهی به زن جوان در قله کوه مقابل چشمان شوهرش!

متجاوزان زن ۲۰ ساله را به درون طویله بردند و در برابر چشمان شوهرش به او تجاوز کردند.

لینک کوتاه کپی شد
4

چهار جوان نقابدار که با بستن دست و پا‌های مرد جوان در کوهپایه‌های قله دال فریمان، همسر او را در یکی از گاش‌های آغل‌های نگهداری گوسفندان منطقه سنگ سفید مورد تجاوز وحشیانه گروهی قرار داده بودند، سپیده دم 25 اسفند 1399 در زندان مرکزی مشهد اعدام شدند.

به گزارش «شایانیوز»، سوم مهر گذشته بود که زوج جوانی سوار بر خودروی ال ۹۰ از مشهد به سمت فریمان حرکت کردند. این زوج قرار داشتند تا صبح زود برای کوهپیمایی به قله معروف دال در منطقه سنگ سفید بروند. آن‌ها که زودتر از دیگران به سنگ سفید رسیده بودند، شب را به پارک نزدیک میدان شهر رفتند و در آن جا با نصب چادر مسافرتی اتراق کردند.

حدود نیمه شب بود که چهار جوان موتورسوار وارد پارک شدند و زوج جوان را زیرنظر گرفتند. آن‌ها که تصور می‌کردند زوج جوان با یکدیگر رابطه دوستانه دارند و به راحتی می‌توانند به زن جوان تعرض کنند، ناگهان تصمیم وحشتناکی گرفتند. به گزارش خراسان، این چهار نفر، چشم از چادر مسافرتی برنداشتند و به تعقیب زوج مذکور پرداختند. صبح روز بعد (۹۹.۷.۴) زن و مرد جوان سوار بر خودرو درحالی به کوهپایه رسیدند که هشت چشم پلید به آنان دوخته شده بود.

آن‌ها به کوهنوردی ادامه دادند، اما هنگام بازگشت از «قله دال» زمانی که به نزدیکی گاش‌های کوهپایه رسیدند، ناگهان با صحنه ترسناکی روبه رو شدند. چهار جوان که سروصورت خود را پوشانده بودند در حالی که سلاح سرد (چاقو) را در دست می‌فشردند به سوی زوج جوان رفتند.

آنان که از وحشت در جای خود میخکوب شده بودند، با چشمانی از حدقه بیرون زده، فقط به نقابدارانی نگاه می‌کردند که یکی از آن‌ها خال کوچکی در گوشه چشمش نمایان بود. موتورسواران نقابدار که، چون «عقرب‌هایی ترسناک» به نظر می‌رسیدند، با تهدید به مرگ مرد جوان، چاقو را زیر گلویش گذاشتند و دست و پاهایش را بستند.

آنان سپس زن ۲۰ ساله را به درون «گاش» (طویله) کشیدند و در برابر چشمان شوهرش به او تجاوز کردند. زن جوان که از شدت ترس همه وجودش می‌لرزید با التماس و گریه تلاش می‌کرد خود را از چنگ «عقرب‌های نقابدار» برهاند، اما التماس‌های او بی فایده بود.

از سوی دیگر مرد جوان که نمی‌توانست این صحنه دردناک را تحمل کند، همه سعی خود را به کار گرفت تا بتواند راهی برای باز کردن دست و پاهایش بیابد، ولی او نیز بیهوده تلاش می‌کرد. «عقرب‌های نقابدار» در میان جیغ و خواهش و التماس، به زن جوان تجاوز کردند و سپس با پاره کردن لاستیک‌های خودروی این زوج، سوار بر موتورسیکلت در جاده روستایی متواری شدند. وقتی زن دست و پای همسرش را باز کرد آن‌ها به زحمت خود را به کنار جاده روستایی رساندند و با دیدن خودروی گشت پلیس، ماجرا را برای آن‌ها بازگو کردند.

چند دقیقه بعد این حادثه هولناک، در بی سیم‌های پلیس پیچید و به این ترتیب تلاش نیرو‌های انتظامی برای شناسایی و دستگیری عاملان تجاوز گروهی آغاز شد. با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و با صدور دستوری ویژه و محرمانه از سوی قاضی غلامعلی صادقی (رئیس کل دادگستری خراسان رضوی) این پرونده به طور خاص در شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب فریمان مورد رسیدگی قرار گرفت.

از سوی دیگر نیز گروه ویژه‌ای از نیرو‌های پلیس اطلاعات و امنیت خراسان رضوی با همکاری کارآگاهان آگاهی وارد عمل شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. آنان در چند شاخه از عملیات‌های اطلاعاتی، موفق شدند سرنخی از «عقرب‌های نقابدار» به دست آورند چرا که زن جوان از خال کوچکی سخن گفته بود که در گوشه چشم یکی از متهمان خودنمایی می‌کرد.

از سوی دیگر نیز آثاری از خودروی پژو آردی به دست آمد که متعلق به پدر یکی از متهمان تحت تعقیب بود؛ بنابراین نیرو‌های انتظامی با راهنمایی و نظارت مستقیم سردار محمدکاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) و پس از چند روز رصد‌های اطلاعاتی، موفق شدند چهار جوان متهم را در مشهد و کرج شناسایی و آنان را در عملیات‌های جداگانه دستگیر کنند.

با انتقال متهمان به فریمان، آنان در دادسرای عمومی و انقلاب مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفتند و به این ترتیب پرونده تجاوز به عنف «عقرب‌های نقابدار» به مشهد ارسال شد و با توجه به حساسیت ویژه آن در شعبه اول دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به ریاست قاضی دهقان مورد رسیدگی قرار گرفت.

چهار متهم این پرونده، ابتدا تلاش کردند تا خود را بی گناه جلوه دهند، اما تجربه قضایی قضات دادگاه کیفری، هر گونه راه گریز را با طرح سوالات پیچیده تخصصی بست و بدین گونه متهمان مذکور در جلسات دادگاه که به ریاست قاضی دهقان و مستشاری قاضی صفائیان برگزار شد، به تشریح این حادثه هولناک پرداختند و حقیقت ماجرا را فاش کردند؛ بنابراین قضات دادگاه، براساس محتویات پرونده، گزارش پلیس، اقاریر متهمان و دیگر اسناد و مدارک موجود رای به اعدام متجاوزان به عنف دادند که زن جوان (شاکی) در روز اول رویارویی با متهمان و با آمبولانس به پلیس آگاهی هدایت شد.

او با دیدن متهمان از شدت ترس و وحشت، جیغ می‌کشید و بیهوش می‌شد. در عین حال پرونده مذکور با اعتراض متهمان به رای صادر شده از سوی دادگاه کیفری یک خراسان رضوی، به شعبه ۱۹ دیوان عالی کشور ارسال شد و به طور ویژه زیر ذره بین قضاوت قرار گرفت، اما قضات زبده دیوان عالی کشور نیز پس از بررسی دقیق محتویات پرونده، رای دادگاه را تایید کردند.

این گونه بود که پرونده «عقرب‌های نقابدار» که با دستور قاضی صادقی خارج از نوبت مورد رسیدگی ویژه قرار گرفته بود، پس از گذشت حدود شش ماه از این حادثه وحشتناک به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارجاع شد و با صدور دستوری از سوی قاضی محمدرضا دشتبان (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) بی درنگ مقدمات اجرای حکم اعدام فراهم آمد.

منبع: روزنامه خراسان

 • لیلی ارسالی در

  سلام.رای دادگاه عالی،بیست،به جا،به حق،منصفانه،بود.شما عزیزان هم خیلی خوب خبررسانی کردید.باتشکر..بنازم

 • مهران ارسالی در

  آقا دستتون درد نکنه ولی فکر کردین اعدام برای این
  افراد خیلی کمه باید اینارو به ماشین می بستید ودر
  خیابان میکشید ید. تا درس عبرتی باشه برای بی ناموسان یا حق

 • ایرانی ارسالی در

  خیلی خیلی تشکر ازعوامل اجرای از ابتدا تا انتها عالی بود یک خبر چند روز پیش خوندم نوشته بود قاضی توهمون شعبه اسلحه اش روبیرون میاره و متجاوز به ناموس دیگران رو به سزای عملش می‌رسونه اینجاهم ۶ماه خیلی زیاد بوده باید خیلی زودتر این کار می‌شده تا عبرتی بشه برای سایرین واین جور مسائل بایدبصورت بسیارقوی رسانه ای بشه تا شاید بازدارندگی داشته باشه

 • فرهاد وو ارسالی در

  والله اینها بی گناه هستند یا بوده اند وحشی بزرگ شده اند و با مرغ و سگ و گوسفند و الاغ و هم جنسان خود هم جماع میکنند چه برسد به محیطهای مطلوب تری مثل خانمهای ظاهر درست کرده و یا مثل اینها جماعت این گروه هیچ فرقی با گرگ گرسنه ندارند و گناهی هگ به جهت بد بختی و عدم اگاهی متوجه اینها نیست باید فرهنگ اینها را مثل شکارچیان غیر مجاز بالا برد نه اعدام

 • علی ارسالی در

  اگر همین سرعت عمل در برخورد با متجاوزان و مجرمان صورت گیرد دیگر هیچ کس جرات عمل خلاف ندارد

 • ناشناس ارسالی در

  تجاوز قابل بخشش نیست.

 • ارش ارسالی در

  اگر با انسانهای بی شرف با قاطعیت برخورد بشه و مفسدین چه اخلاقی چه اجتماعی و اقتصادی بدانند که نتیجه خلاف ،مجازات سنگین است جامعه هم برای همه سالم و ارامبخش میشود

 • به نظرم اعدام هنوز کمه ،چندین مرحله باید اعدام بشن ارسالی در

  عالی بود حق نامردا هست

 • ناشناس ارسالی در

  لعنت خدا بر متجاوزان ظالم و فاسق

 • گریان ارسالی در

  اعدام براشون کم یوده زنده زنده می سوزوندن ،البته بازهم دل آدم آروم نمیشه

 • ناشناس ارسالی در

  وقتی آموزش کافی به افراد جامعه نمی دهیم به همین راحتی حداقل پنج نفر(متجاوزان وخانم بیگناه مورد تجاوز) از زندگی حذف می شوند،به افراد جامعه انسان بودن را بیاموزید بقیه اش پیشکش.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بنظرم این حوادث ریشه درعوامل دیگرداردمثل سخت گیری دربحث ازدواج ور واج بی حجابی زنان داردو این عوامل امنیت اجتماعی راازبین خواهدبردتحریک مردهاتوسط زنان بی حجاب وعدم دسترسی به ازدواج باعث تشدیداین حوادث تاسف بارخواهدشدفقط کسانی که زمینه این جنایات رافراهم کردندمحاکمه نمی شوند ولی هرکاری که انسان انجام بده یکروز درزندگی شان انعکاس بیشتری خواهدداشت ونتیجه کارشون راخواهنددید بلایی شبیه این حوادث قسمت خودشون یافرزندانشان خواهدشد

 • بی نام ارسالی در

  سپاس از نیروی انتظامی همیشه هوشیار
  و سپاس از قوه قضائیه مقتدر

 • ناشناس ارسالی در

  عالی بود واقعا اعدام حق این وحشیها بود

 • افشین ارسالی در

  بهترین کار رو قضات انجام دادن تا وحشی هایی مثل اینها رو به سزای اعمالشون برسونن

 • ناصر ارسالی در

  دستتان درد نکند این یعنی قضاوت درست و بجا و سریع

 • ناشناس ارسالی در

  اینا کثافتن.باید قطعه قطعه میکردن این آشغالارو

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بایستی این افراد را زنده در دیک پر از آب جوش قرار داد تادرس عبرتی برای همه باشد

 • محمد ارسالی در

  خدا به خیر کنه این چه جورشه دیگه زندگی این بیچارهارو تباه کردن یعنی اینقدر ارزش داره حوس

 • زهرا ارسالی در

  احسنت به قوه قضاییه و نیروی انتظامی
  کیف کردم اعدامشون کردید گرچه که اعدام هم کمشون بود.
 • حجت آمری ارسالی در

  قضات کار درستی انجام دادن دستشون درد نکنه،، البته باید اطلاع رسانی کنند که اشرار بدونن که تجاوز چه عاقبتی داره هم یک عده از جوانان بدونن که جایی که امنیت نداره تردد نکنن،،

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها