|

تجاوز گروهی 4 شیطان صفت به دختر 7 ساله تهرانی

یک شب همسرم با دوستانش مواد مخدر زیادی مصرف کرده بودند و در حال خودشان نبوند. در یک لحظه 4 مرد با حمله به دخترم به او تجاوز کردند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از رکنا، دختر 7 ساله تهرانی هر روز با زور خمیازه از خواب بیدار می‌شد و با شیطنت های بچگانه تا شب از مادرش دل ربایی می‌کرد. همسایه ها به پیچیدن صدای خنده او عادت کرده بودند تا اینکه یک شب صدای جیغ بنفشش همه را در شوک فرو برد. ماجرا از آنجا شروع شد که زن میانسال با چشمانی گریان، سراسیمه برای شکایت از حادثه ای هولناک به پلیس مراجعه کرد. این زن لحظه ای که ماجرای تجاوز 4 مرد به دخترش را فاش کرد اشک از چشمانش جاری شد.

مادر زجر کشیده در زندگی با همسر اولش شرایط 3 نفره خوب و آرامی را تجربه کرده بود؛ زن جوان وقتی به آن روزها فکر می‌کند، بغض گلویش را می‌گیرد و اجازه نفس کشیدن به او نمی‌دهد. او چند شب پیش صدای جیغ دخترش را هنگامی که کمک می‌خواست شنیده بود، تنها چیزی که از ماموران پلیس درخواست کرد مجازات عاملان آن شب کثیف بود.

مادر میانسال ماجرا را اینطور به پلیس گفت : «وقتی که همسرم فوت کرد و من را با دختر 7 ساله ام تنها گذاشت با یک مرد مجدد ازدواج کردم. او اعتیاد شدید به تریاک داشت و همین قضیه زندگی من و دخترم را به تباهی کشاند.» مادر زجرکشیده با چشمانی گریان ادامه داد: «همسرم اعتیاد شدیدی دارد او با دعوت کردن دوستانش هنگامی که من و دخترم در خانه هستیم شروع به مصرف تریاک می‌کنند.»

این مادر بیان کرد: «هنگامی که همسرم با دوستانش به خانه برای مصرف مواد مخدر می‌آمدند، با پنهان کردن دخترم در یک اتاق سعی می‌کردم از او محافظت کنم.» یک شب همسرم با دوستان معتادش مواد مخدر زیادی مصرف کرده بودند و در حال خودشان نبوند. در یک لحظه 4 مرد با حمله به دختر 7 ساله ام به او تجاوز کردند. پس از این حادثه دیگر تحمل نداشتم و برای کمک به پلیس مراجعه کردم.

  • علی محمد زاده ارسالی در

    کی گفته تریاک کشیدن آدم را از حال خودش بیرون میکند این مادر دیوانه است میگوید شوهرم ودوستانش درحال خود نبودند به دخترم تجاوز کردند دروغ است درحال خود بودند زنه یا نمیفهمد ویا راضی به اعدام شوهرش نیست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها