|

(ویدیو) کودک آزاری دردناک با زنجیر در عجب شیر!

کودک آزاری پدر جوان در عجب شیر با غل و زنجیر؛ او مدعی شده که هدفش از این کارفقط سرگرم کردن بود.

لینک کوتاه کپی شد

از چند روز پیش کلیپی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که از کودک‌آزاری در یکی از روستا‌های شهرستان عجب‌شیر در آذربایجان شرقی حکایت داشت. در این فیلم کودک شیرخواری به چشم می‌خورد که زنجیر بزرگی به دور گردنش گره زده شده و پدرش در داخل خانه او را به این طرف و آن طرف می‌کشد و در این میان افرادی که در خانه حضور دارند به‌رغم شنیدن ناله‌های کودک، به این ماجرا می‌خندند.

به‌دنبال انتشار این فیلم که باعث جریحه‌دار شدن احساسات عمومی جامعه شده بود، دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر دستور پیگیری ماجرا را صادر کرد و به‌گفته وی با گذشت کمتر از ۶ ساعت متهمان توسط عوامل نیروی انتظامی و پاسداران گمنام امام زمان در سپاه ناحیه عجب‌شیر دستگیر شدند و هم‌اکنون در بازداشت هستند.

کودک آزاری فقط برای سرگرمی

 تیم سیار اورژانس اجتماعی همراه عوامل نیروی انتظامی راهی این روستا شدند و پس از بررسی‌های لازم مشخص شد فرد کودک آزار پدر کودک بوده است که در تحقیقاتی گفت: از روی عدم‌آگاهی و جهت سرگرمی و مزاح با کودکش اقدام به این کار کرده، اما اقوام نزدیکش (عمو و پسرعموی کودک) از موضوع سوءاستفاده کرده و آن‌را در فضای مجازی پخش و موجب خدشه دار شدن اذهان عمومی شده‌اند.

به‌گفته مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی، مسببین به‌همراه پدر کودک به‌خاطر اقدام ناشایست، در فرماندهی انتظامی شهرستان عجب‌شیر در بازداشت به‌سرمی‌برند و طی مصاحبه‌های بالینی با پدر خانواده که از لحاظ روحی و روانی سالم است، وی به‌شدت اظهار ندامت کرد و گفت که از روی عمد و به قصد آسیب رساندن و آزار به کودکش این کار را نکرده و صرفا برای ایجاد سرگرمی برای کودکش این کار را کرده است.

61824672

کودک آزاری مشابه در تاکستان

لازم به ذکر است چند روز گذشته دختری به نام یسنا در تاکستان که مورد کودک آزاری از سوی ناپدری اش قرار گرفته بود دستگیر شد.یسنا 10 ساله مبتلا به سندروم داون که اهل روستای اک از توابع تاکستان قزوین است.این دختر بچه تاکستانی از سوی ناپدری اش مورد کودک آزاری قرار گرفته است.

9 خانواده در روستای اک تاکستان کودک مبتلا به سندروم داون دارند که قرعه این ابتلا به نام یسنا هم افتاده بود.حالا از روز گذشته تا به حالا مشاهده کلیپ دردناک کودک آزاری یسنا توسط ناپدری اش،احساسات کاربران را جریحه دار کرده است.

اما به همان اندازه که مردم از مشاهده این کلیپ رنجیده خاطر شدند،از سرعت عمل دستگاه قضائی تاکستان برای دستگیری ناپدری کودک آزار احساس خشنودی کردند.

13260017_988

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها