|

رسوایی خانوم معلم متاهل نمونه؛ رابطه جنسی با دانش آموز ۱۶ ساله

واندرهالست که به رابطه جنسی غیرقانونی با یک نوجوان متهم شده متاهل است و از همسرش جاستین دو فرزند دارد.

لینک کوتاه کپی شد

یک معلم اهل کالیفرنیا که در سال ۲۰۱۷ به عنوان «معلم سال» مدرسه خود انتخاب شده بود به رابطه جنسی با یک دانش آموز ۱۶ ساله متهم شد. این سومین مورد مشابه در همین مدرسه در کمتر از ۱۰ سال اخیر است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از روزیاتو؛ تریسی واندرهالست (Tracy Vanderhulst) معلم ۳۸ ساله اهل کالیفرنیا که در دبیرستان یوکایپا تدریس می‌کرد، پنج شنبه گذشته به اتهام رابطه جنسی با یک دانش آموز پسر ۱۶ ساله دستگیر شد. وثیقه او ۳۰ هزار دلار تعیین شده است.

واندرهالست که به رابطه جنسی غیرقانونی با یک نوجوان متهم شده متاهل است و از همسرش جاستین دو فرزند دارد.

این معلم پس از دریافت جایزه خود در سال ۲۰۱۷ بسیار مورد تمجید و تحسین قرار گرفت. در توییتی که حالا دیگر از اکانت این مدرسه حذف شده نوشته شده بود: «او برنامه درسی ریاضی بسیار دقیق و کاملی ارائه می‌دهد و مراقبت عمیقی از دانش آموزان خود به عمل می‌آورد.»

مدیر مدرسه نوشته بود: «او مظهر یک معلم فوق العاده است. معلم مهربان و مبتکری که امیدواریم فرزندانمان زیر دست او رشد کنند. معلمی که تلاش می‌کند همه دانش آموزان را در مباحث کلاس درگیر کند.»

کارآگاهان در حال بررسی این احتمال هستند که ممکن است قربانیان دیگری نیز در این پرونده وجود داشته باشند و تصویر این معلم را منتشر کرده‌اند به این امید که افراد احتمالی بیشتری پیشقدم شوند.

این سومین بار در کمتر از ۱۰ سال است که یک معلم زن در دبیرستان یوکایپا با یک دانش آموز رابطه جنسی برقرار می‌کند. در یک نمونه در سال ۲۰۱۵ یک معلم با دانش آموزی که با دخترش در رابطه بود، رابطه جنسی برقرار کرده بود

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی