|

ماجرای خودسوزی فاطمه رسولی زن ماکویی چه بود؟ پای شوهرش در میان بود؟

آتش زدن یک زن توسط شوهرش در یکی از روستاهای ماکو سوژه شبکه های اجتماعی شد، اما واقعیت ماجرا چه بود؟

لینک کوتاه کپی شد
2

روز گذشته (۱۰ آبان) در برخی از شبکه های اجتماعی و کانال های خبری بومی در آذربایجان غربی خبر سوزانده شدن یک زن توسط شوهرش منتشر شد. در این شبکه ها نوشته شده بود که طی روزهای اخیر، فاطمه رسولی اهل روستای قولیشکاک ماکو و مادر ۵ فرزند دختر بلافاصله پس از آنکه جنسیت فرزند ششم او در پی انجام سونوگرافی دختر تشخیص داده شد، توسط همسرش به آتش کشیده شد.

علی محمدی ایروانلو فرماندار و رئیس شورای تامین ماکو در این خصوص به ایرنا گفت گفت: آتش زدن یک زن توسط شوهرش در یکی از روستاهای ماکو سوژه شبکه های اجتماعی شد، اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است و با توجه به بررسی های صورت گرفته، این موضوع تکذیب می شود.

او توضیح داد: حدود سه هفته قبل در پی اختلاف خانوادگی در روستای قوریشکاک ماکو، زنی اقدام به خودسوزی کرده و بعد از بستری شدن در بیمارستان فجر ماکو به علت شدت سوختگی به ارومیه اعزام و به همین علت سوختگی بالا متأسفانه جان خود را از دست داده بود.

فرماندار ماکو افزود: طبق اعلام مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو و بررسی های صورت گرفته، این فرد حتی باردار هم نبوده و سخن رسانه ها در این خصوص نیز کذب است.

محمدی بیان کرد: بعد از فوت این بانوی ماکویی، پرونده قضایی هم برای همسر او تشکیل شد ولی دلایلی برای قتل این زن توسط شوهرش پس از تحقیقات قضایی از سوی این مراجع ثابت نشده و این فرد نیز با قید وثیقه آزاد شده است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی