|

خرید ۶ هزار میلیاردی یک نهنگ

رشد ۱۰۰ درصدی ارز دیجیتال شیبا فقط در یک روز

قیمت ارز دیجیتال شیبا در چند روز گذشته به شدت رشد کرده و به بالاترین سطح چند ماه اخیر رسید.

لینک کوتاه کپی شد

قیمت ارز دیجیتال شیبا در چند روز گذشته به شدت رشد کرده و به بالاترین سطح چند ماه اخیر رسیده است. تحلیلگران علت آن را خرید سنگین یک نهنگ ناشناس می‌دانند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تجارت نیوز، یک نهنگ ناشنان شیبا در روز گذشته ۶ هزار میلیارد از این دارایی را خرید. بعد از این اتفاق بود که قیمت این توکن روندی صعودی به خود گرفت و در یک روز دو برابر شد. این ارز دیجیتال در حالی در کانال ۰٫۰۰۰۰۱۳ دلاری معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته قیمت آن بیش از ۵۳ درصد رشد داشته است.

26

تغیرات قیمتی ارز دیجیتال شیبا در 24 ساعت

با وجود بازدهی نزدیک ۸۰ درصدی شیبا در یک هفته اخیر، این ارز دیجیتال همچنان ۶۵ درصد پایین‌تر از سقف تاریخی خود ( حدود ۵ ماه قبل) معامله می‌شود.

شیبا که خود را قاتل دوج‌کوین توصیف کرده است، به عنوان یک میم‌کوین وارد بازار شد و سرمایه‌گذاران متعددی را به فضای رمزارز کشاند. این ارز دیجیتال همچنین با ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز پای خود را به عنوان یک میم‌کوین صرف فراتر گذاشت.

سرمایه‌گذاران در حالی به شیبا تمایل پیدا کرده‌اند که ارزش کل معاملات این ارز دیجیتال در ماه‌های ژوئن و جولای به حدود دو میلیارد دلار رسیده بود. در حال حاضر ارزش بازار این رمزارز حدود ۶٫۵ میلیارد دلار است.

بر اساس تراکنش‌های انجام شده، خریدار بزرگ اخیرا ۶٫۲ هزار میلیارد توکن را با ارزش حدود ۴۴ میلیون دلار خریداری کرده است. روز گذشته قیمت شیبا به ۰٫۰۰۰۰۱۴۵ دلار رسید که بالاترین سطح از اواسط ماه می است. در حال حاضر شیبا در رتبه ۳۲ از نظر ارزش بازار قرار دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه