|

انتقاد همتی از رضایی و رئیسی

نقش ۲ کاندیدا در جلوگیری از تصویبFATF

همتی گفت: حداقل دو تن از کاندیدهای فعلی جز مخالفان شدید FATF در مجمع بودند این دو نقش مهمی در طولانی شدن پروسه بحث FATF در کشور داشتند.

لینک کوتاه کپی شد

عبدالناصر همتی و محسن مهرعلیزاده در گفت و گو های جداگانه ای از نقش برخی کاندیداها در عدم تصویب لوایح مربوط به اف ای تی اف سخنن گفتند. همتی در این باره گفت: "حداقل دو تن از کاندیداهای فعلی جز مخالفان شدید FATF در مجمع بودند این دو نقش مهمی در طولانی شدن پروسه بحث FATF در کشور داشتند؛ مسئله ی فعلی اینها مردم نیست، فقط می خواهند رای بیاورند."

او افزود: "این آقایان بیایند واقعیت را بگویند که چرا اجازه دادند انقدر به معیشب مردم آسیب وارد شود." به نظر می رسد اشاره همتی به ابراهیم رئیسی و محسن رضایی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت است.

محسن مهرعلیزاده نیز در این باره گفت "ابراهیم رئیسی و کسانی که چوب لای چرخ مذاکرات و FATF گذاشتند خود متهم و مقصر وضع موجود هستند، در مناظرات آنها و دوستان پوششی ایشان را مجبور به پاسخگویی می‌کنم. آقای رئیسی و کاندیداهای پوششی او باید پاسخگو باشند و در مناظره فردا باید بگویند چرا این مشکلات را برای کشور درست کرده اند."

دولت حسن روحانی در سالهای اخیر بسیار تلاش کرد که لوایح اف ای تی اف را به تصویب برساند اما با مخالفت مجمع تشخیص روبه رو شد.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها