|

هاشمی به میدان آمد

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در وزارت کشور حضور یافت و برای انتخابات نام نویسی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایا نیوز به نقل از ایسنا، محسن هاشمی با حضور در وزارت کشور، برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. امروز آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری است که با ثبت نام محسن هاشمی و علی لاریجانی در اولین دقایق آغاز ثبت نام ها شروع شد، امروز به احتمال زیاد با حضور چهره های سیاسی بیشتری نسبت به چهار روز گذشته همراه خواهد بود. به گفته سخنگوی ستاد انتخابات کشور، در ۴ روز گذشته ۳۰۴ نفر در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم ثبت نام نکردند.

محسن هاشمی در نشست خبری خود پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من با جهانگیری رایزنی کردم، وی بیشترین رای را در جبهه اصلاحات آورد، تجربه زیادی دارند و مشورت کردم ثبت نام بکنم یا خیر که ایشان گفتند ثبت نام کنید. به نظر شورای نگهبان تمکین می کنم، البته اجبار هم هست باید تمکین کرد. داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: برنامه‌ای که آماده کردم در معرض داوری قرار خواهم داد. این برنامه با عنوان «دولت رفاه و عدالت» عرضه شده و هدف آن رفتن به سمت رفاه و مبارزه با تبعیض و فساد است.

هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا آقای لاریجانی گزینه اصلاح طلب‌ها هستند؟ گفت: اجازه دهید به همان توضیح سخنگوی جبهه اکتفا کنیم که از نامزد‌ها خواسته شد اقدام به ثبت نام کنند و وضعیت نهایی پس از تایید صلاحیت‌ها مشخص می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها