|

واکنش جدید شهاب حسینی به واکسن زدنش در آمریکا

شهاب حسینی که انتشار تصاویر واکسن زدن او در امریکا حاشیه ‌ساز شده بود، توضیح داد.

لینک کوتاه کپی شد

شهاب حسینی که انتشار تصاویر واکسن زدن او در امریکا حاشیه‌ساز شده بود، درباره این ماجرا و البته ماسک جنجالی روی چهره خود توضیح داد. پس از بازتاب‌ های گسترده و بیشتر منفی انتشار تصاویر واکسن زدن بازیگر تحسین ‌شده سینمای ایران در امریکا، یکی از خبرنگاران شرح گفت‌وگوی خود را با حسینی در قالب یک خبر منتشر کرد. نکته اول مربوط به ماسک جنجالی روی چهره شهاب با نماد یک ماده مخدر بود که حسینی درباره آن چنین گفت: «از خودرو که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل خودرو این بود که قبل‌ تر ها دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.»

پیشنهاد می شود: واکنش نیما کرمی به واکسن زدن شهاب حسینی + ویدیو

واکنش جدید شهاب حسینی به واکسن زدنش در آمریکا

بخش اصلی متن هم مربوط به زدن واکسن کروناست. شرح کامل آن را از شهاب حسینی بخوانید: «نیت قبلی و برنامه‌ ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود. به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی ‌ام می ‌کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا بخت خود را امتحان کنیم.

پیشنهاد می شود: شهاب حسینی با ماسک ماریجوآنا در آمریکا واکسن کرونا زد!

در امریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت همیشه چیزی حدود ۲۰ درصد واکسن اضافی در نظر گرفته می ‌شود و پس از پایان کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می‌ کنند. کل ماجرا همین بود. اتفاقی که برای هر کسی می‌ تواند بیفتد.»

حسینی که پنجشنبه هر هفته یک قسمت برنامه «همرفیق» با اجرای او در یکی از پلتفرم‌های اینترنتی پخش می‌شود، این روزها در امریکا مشغول ساختن فیلم «Final Act» با بازی سه بازیگر ایرانی انگلیسی‌ زبان، سه بازیگر امریکایی و دو کودک ایرانی و امریکایی است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها