|

شوک بزرگ به استقلال؛ محکومیت 27 میلیاردی استقلال در پرونده محبی

طبق ادعای رکورد، استقلال در مجموع باید 500 هزار یورو به سانتاکلارا پرداخت کند.

لینک کوتاه کپی شد

روزنامه رکورد پرتغال مدعی شد که استقلال در پرونده محمد محبی، به پرداخت 500 هزار یورویی به سانتاکلارا محکوم شده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه، روزنامه رکورد پرتغال در شماره امروز خود مدعی شد که استقلال در پرونده محمد محبی به پرداخت 500 هزار یورو به باشگاه سانتاکلارا پرتغال محکوم شده است. خبری عجیب و شوکه کننده که نمی‌تواند خوشایند مدیران و هواداران باشگاه باشد.

این روزنامه پرتغالی از تیتر «محبی نیم میلیون یورو به سانتا کلارا می‌آورد» استفاده کرده و در شرح ماجرا نوشته است:

سانتا کلارا حدود نیم میلیون دلار از استقلال خواهد گرفت. موضوع، به تصمیم دادگاه داوری ورزشی (TAD) در مورد شکایت آزورایی ها (لقب سانتاکلارا) از صدرنشین فعلی لیگ ایران برمی‌گردد که محمد محبی را در فصل 2022 – 2023 به این باشگاه قرض داده بودند.

به گزارش رکورد، مبلغ قرارداد قرضی محمد محبی برای یک فصل 250 هزار یورو بوده که باشگاه استقلال از پرداخت آن خودداری کرده است. سانتاکلارا پرونده را به فیفا برده که این باشگاه پرتغالی سپس به دادگاه داوری ورزش (TAD) شکایت کرده است.

پس از آنکه سانتاکلارا دلایل کافی را در این زمینه ارائه کرد، استقلال را نه‌تنها به پرداخت 250 هزار یورو مبلغ رضایت نامه محکوم کرده بلکه آبی ها باید 250 هزار یورو دیگر به عنوان بند پیش‌فرض این قرارداد به طرف پرتغالی پرداخت کند.

طبق ادعای رکورد، استقلال در مجموع باید 500 هزار یورو به سانتاکلارا پرداخت کند. این در شرایطی است که آبی ها پیش از این مدعی بودند مبلغ رضایت‌نامه محبی را پرداخت کرده‌اند ولی به دلیل مشکلات بانکی و تحریم ها، این رقم به حساب سانتاکلارا واریز نشده است.

f4sv5yqv

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی