|

فرانس پرس مدعی شد:

درخواست عجیب آرژانتین از قطر برای بازداشت محسن رضایی!

چند دادستان آرژانتینی با متهم کردن محسن رضایی در نقش داشتن در حادثه مرکز یهودی در بوئنوس آیرس خواستار بازداشت وی در قطر شدند.

لینک کوتاه کپی شد

شبکه فرانس پرس مدعی شد که آرژانتین از قطر خواسته است که محسن رضایی را بازداشت کند. یک منبع دیپلماتیک در گفتگو با فرانس پرس مدعی شد که آرژانتین از قطر خواسته است که محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور کشورمان که اکنون در دوحه به سر می‌برد را بازداشت کند. چند دادستان آرژانتینی با متهم کردن محسن رضایی در نقش داشتن در حادثه مرکز یهودی در بوئنوس آیرس در سال ۱۹۹۴ م از وزارت خارجه کشور خود خواستند که تمام ابزار‌های دیپلماسی را به کار گیرند و محسن رضایی را بازداشت کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ این منبع دیپلماتیک می‌گوید که وزارت خارجه آرژانتین بعد از کسب اطمینان از حضور محسن رضایی در قطر با درخواست این دادستان‌ها موافقت کرد. این منبع تاکید کرد که وزارت خارجه آرژانتین از اینترپل خواسته است که در این زمینه با آن‌ها همکاری کند. از سوی دیگر سانتیاگو کاویرو، وزیر خارجه آرژانتین به سفیرشان در دوحه دستور داده است که به طور فوری این مساله را به وزارت خارجه قطر اعلام کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی