|

قسمت 432 سریال گودال Çukur + دوبله فارسی

سریال گودال به کارگردانی سینان اوزتورک است که اولین قسمت این سریال در آبان ۱۳۹۶ پخش شد.

لینک کوتاه کپی شد

سریال گودال به کارگردانی سینان اوزتورک (به ترکی استانبولی : Sinan Öztürk ) است که اولین قسمت این سریال در ۱۱ آبان ۱۳۹۶ از شبکه شو تی‌وی (Show TV) ترکیه پخش شد.

دانلود سریال گودال Çukur قسمت 432

داستان

داستان سریال گودال کنترل یکی از پردرد سرترین محله‌ های استانبول یعنی چوکور (گودال) است که در دست خانواده کوچووالی ‌(Koçovalı) است. مهم‌ترین قانون این خانواده این است که اجازه به پخش و مصرف مواد مخدر نمی‌دهند؛ ولی گروهی دیگر که به تصاحب این محله چشم دارد و می‌خواهند این قانون (منع مخدر) رو بشکنند.

گودال4

حضور وارتلو و مواد مخدر در Cukur

در سریال گودال با ورود Vartolu که رقیب حریص و قدرتمند خاندان کوکوالی ست، مواد مخدر به منطقه می رسد. ادریس کوکوالی پیشنهاد وارتلو را برای پخش مواد مخدر در منطقه نمی پذیرد. با مخالفت خاندان کوکوالی افراد وارتلو قهرمان کوکوالی را می کشند. ادریس پس از مرگ پسرش به شدت می شکند. حال کسی نیست تا انتقام را بگیرد. قهرمان سریال تلوزیونی گودال کشته شده است و سلیم قادر به گرفتن انتقام نیست. از طرفی برادر بزرگ هم در زندان است. یاماک تنها کسی ست که برای خانواده مانده است تا انتقام بگیرد. تا خانواده را روی پا کند. اما او می خواهد دور از خانواده باشد. او با دختری به نام Sena می خواهد زندگی آرامی داشته باشد. اما این امکان ندارد.

گودال3

یاماک به چوقور باز می گردد

در سریال گودال می بینیم که صبح عروسیش، یاماک مادرش را می بیند. از داستان اتفاقات Cukur آگاه می شود. پس تصمیم می گیرد به محله خود باز گردد. او سنا را رها می کند.

یاماک با رها کردن سنا به چرخه جنایت و خشونت خانواده باز می گردد .

داستان جنایت، خیانت و انتقام در کنار عشق روایت Cukur است. این مجموعه زیبا را حتما تماشا کنید.

گودال1

فیلمبرداری

سریال تلویزیونی گودال در منطقه بالات در منطقه فاتح استانبول تصویربرداری می‌شود. در قسمت اول و دوم فصل اول، برخی از صحنه‌ ها در پاریس، پایتخت فرانسه فیلمبرداری شد و بعضی از صحنه‌های فصل سوم در برلین، پایتخت آلمان بود.

گودال8

گودال (Çukur) ژانر نویسنده کارگردان بازیگران آهنگ آغاز آهنگساز کشور سازنده زبان اصلی شمار فصل‌ها شمار قسمت‌ها تولید تهیه‌کننده مکان‌های تولید تولیدکننده پخش شبکهٔ اصلی فرمت تصویر فرمت صدا انتشار اولیه
Çukur.jpg
 
اکشن، درام
گوکهان هورزوم

داملا سریم

سینان اوزتورک
آراس بولوت اینملی

دیلان چیچک دنیز

ارجان کسال

پریهان ساواش

مفید کایاجان

ارکان کولچاک کوستندیل

اونر ارکان

نجیپ ممیلی

داملا سونمز

رضا کجااوغلو

بوراک داکاک

هاره سورل

"Çukur Jenerik"
تویگار اشیکلی
 ترکیه
ترکی
۴
۱۳۱
کرم چاتای
استانبول

پاریس

برلین

آی یاپیم (Ay Yapım)
شو تی‌وی
1080i HDTV

576i SDTV

استریو
۲۳ اکتبر ۲۰۱۷ –

۷ ژوئن ۲۰۲۱

آلبوم عکس سریال تلوزیونی Çukur

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه