|

رتبه بندی معلمان اولویت دولت جدید نیست

نماینده معلمان گفت: «از سخنان رئیس جمهور برمی‌آید که اولویت دولت حفظ جان مردم و تامین نیازهای اولیه آن‌هاست و آموزش و پرورش در اولویت نیست.

لینک کوتاه کپی شد

نماینده معلمان با اشاره به از دستور کار خارج شدن بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی، گفت: «در حال حاضر دو خواسته در دست پیگیری داریم؛ یعنی پرداخت فوق‌العاده ویژه که در فیش مرداد ماه بر اساس احکام بازنگری شده ظاهر شده بود و اجرای رتبه‌بندی.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا، «افشار نجف‌زاده» (نماینده معلمان) اظهار داشت: «از سخنان رئیس جمهور جدید برمی‌آید که اولویت دولت سیزدهم حفظ جان مردم در برابر کرونا و تامین نیازهای اولیه آن‌هاست و آموزش و پرورش در اولویت نیست. به نظر می‌رسد که رتبه‌بندی در این دولت مسکوت بماند. متاسفانه در دولت آقای روحانی به وزارتخانه و شخص آقای الهیار ترکمن، معاون برنامه‌ریزی و توسعه هشدار دادیم که اگر کوتاهی کنند، مجلس را تحت فشار نگذارند و با نمایندگان هماهنگ نشوند، دیگر نمی‌توانیم در دولت بعدی کاری از پیش ببریم؛ چراکه دولت جدید و مجلس با هم هماهنگ هستند. به هر صورت آن زمان همکاران ما در آموزش و پرورش کوتاهی کردند و وارد رایزنی نشدند.» 

  • علی خالقی ارسالی در

    سلام، اکثر اعضای مجلس و دولت جزو هیأت علمی دانشگاهها هستند وحقوق خودشان را هفت الی بیست وپنج میلیون در همین اثنای رتبه بندی معلمان افزایش دادند و بیچاره معلمان ، خودشان ونیروهای سایر وزارتخانه ها,ازسالهاپیش. فوق العاده دریافت می کنند ویکی کردند به معلمان و آموزش و پرورش که رسید همه چیز تیره وتارشد،

  • علی خالقی ارسالی در

    از همین که آب سرم در داروخانه ها پیدا نمی شد معلوم است که دغدغه ی اصلی دولت جان مردم است! نه رتبه بندی معلمان که حق شأن است!

  • یالثارات الحسین ارسالی در

    رتبه‌بندی معلمان باید اجرا شود وگرنه مجلس انقلابی ودولت مردمی صندلهای یشان را به چشم نمی بینند همین یک دوره .چقدر ظلم باید در مقابل ظلم تا پای جا وایساد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه