|

فوق العاده ویژه بازنشستگان چقدر است؟

پس از کش و قوس های زیادی که برای فوق العاده ویژه معلمان به وجود امد اینبار درخواست پرداخت ۲۵ درصد فوق العاده ویژه به بازنشستگان مطرح شد.

لینک کوتاه کپی شد

در نشست اخیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برقراری ۲۵ درصد فوق‌العاده برای بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی و پرداخت حق مناطق عملیاتی و جنگی به بازنشستگان بررسی شد.

به گزارش«شایانیوز»، در این جلسه مقرر شد که سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشوری مکلف شوند که با هماهنگی معاونت‌های قوانین و نظارت مجلس ۲۵ درصد فوق‌العاده را برای بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی همانند سایر شاغلین برقرار کنند.در این جلسه همچنین به ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شد تا نسبت به اجرای بند (ج) ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه اقدام کند و مدت دو هفته به آنها فرصت داده شد تا نتیجه را در قالب گزارش به مجلس ارائه کنند.بر این اساس، ستاد کل نیروهای مسلح مکلف شد فهرست مناطق عملیاتی و جنگی را احصاء کرده و به کمیسیون ارسال کند.

  • شفا ارسالی در

    لطفا برا صدور احکام فوق العاده پیزه بازنشستکان زودتر اقدام کنید ومابه تفاوت ان

  • بازنشستگان ارسالی در

    بازنشستکان با ید پنجاه درصد اضافه بشه چون مشکلات ببشتری دارند

  • ناشناس ارسالی در

    فوقالعاده ویژه بازنشستگان فرهنگی را همراه حقوق شهریور پرداخت کنید چون نیاز این قشر بیشتراز معلمان است پس به خاطر رضای خدا دولت مردمی آقای رئیس به داد قشر بازنشسته برسند..

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه