|

آخرین خبرها از افزایش حقوق مرداد ۱۴۰۰ فرهنگیان!

مسئولان آموزش و پرورش از تدوین پیش نویس جدیدی جهت ارائه به سازمان برنامه خبر می‌دهند که به محض اصلاح مصوبه با حقوق مرداد ماه اعمال…

لینک کوتاه کپی شد

در کنار رتبه‌بندی معلمان که برای اجرایی شدن در مرحله تأمین بودجه متوقف مانده است، اعمال فوق‌العاده ویژه فرهنگیان نیز برای اجرایی شدن با مشکلاتی مواجه شده است و فعلاً خبری از اجرایی شدن آن نیست.

به گزارش«شایانیوز»، اگرچه جلسات متعدد نمایندگان فرهنگیان با محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، اعمال ضرایب فوق‌العاده ویژه فرهنگیان را به همراه داشت و قرار بود، ضرایب جدید فوق‌العاده ویژه معلمان برای مشمولین طرح طبقه بندی مشاغل معلمان کشور، به میزان حداقل ۲۱ درصد و حداکثر ۲۷ درصدی از یکم فروردین ۱۴۰۰ بدین شرح اجرا شود: فوق العاده ویژه معلمان در بدو استخدام ۲۱ درصد، در طبقه بندی مقدماتی، پایه، ارشد ضریب ۲۱ درصد، خبره ضریب ۲۴ درصد و عالی ضریب ۲۷ درصد؛ اما هم‌اکنون مسئولان وزارت آموزش و پرورش می‌گویند برای اعمال این ضرایب با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

 • شعباني ارسالی در

  اينقدر خبر تكراري نذاريد. امروز حكمها رو زدند. براي رنبه ٥ قرار بود مابه التفاوت ٢٧ درصد اجرا بشه ، كه نشد ، با همون ٢٤ درصد اعمال شد. افزايش قيمت توي حكم براي رتبه ٥ فقط ١٧٠ تومن شد كه واقعا شرم آوره ، كه اينقدر هم رسانه ايش ميكنند.

 • ناشناس ارسالی در

  خسته کردید اینقدرخبرای تکراری رو هر روز باعنوان جدید گذاشتین.واقعاکه

 • کریم ارسالی در

  خاک تو سر سراسر فرهنگیان خودم هم یکیشم😰

 • سید علی حسینی ارسالی در

  واقعا خاک تو سرمون..بی ارزشی هستیم برای این نظام

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه