|

حمایت تمام قد مجلس از نظام رتبه بندی معلمان

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس حمایت خود را از لایحه دائمی شدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و نظام رتبه بندی معلمان اعلام کردند. …

لینک کوتاه کپی شد
1

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حمایت اعضای این کمیسیون از نظام رتبه‌بندی معلمان، همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و هماهنگی حقوق اعضای هیئت علمی موسسات آموزشی و تحقیقاتی خبر داد.

به گزارش «شایانیوز»، حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به تشکیل جلسه مشترک دیوان محاسبات و امور مالی مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار کرد: در این جلسه، اجرای بند (و) تبصره (۲) قانون بودجه ۱۴۰۰ گزارش بحث و بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه به ویژه در رابطه با نظام رتبه بندی معلمان، همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری بحث شد و در نهایت مقرر شد دیوان محاسبات، مرکز پژوهش‌های مجلس و سازمان برنامه و بودجه طی هفته آینده در خصوص میزان منابع مورد نظر برای اجرای این موارد گزارش کاملی ارائه کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: در این جلسه از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست شد در اسرع وقت کمیسیون مشترکی را برای پیگیری نظام رتبه بندی معلمان و قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان که در حال وصول از دولت است تشکیل دهد تا به سرعت موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

وی افزود: دو ماده از مواد برنامه ششم توسعه یعنی ماده ۳۰ همسان سازی حقوق بازنشستگان که حق مسلم همه بازنشستگان کشوری و لشکری است همچنین نظام رتبه بندی معلمان بر اساس ماده ۶۳ برنامه ششم، از مطالبات برحق فرهنگیان است.

حاجی بابایی گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس حمایت خود را از لایحه دائمی شدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، همچنین نظام رتبه بندی معلمان و نیز از شمول هماهنگی حقوق بین اعضای هیت علمی وزارت علوم و وزارت بهداشت و تسری آن به موسسات آموزشی و تحقیقاتی و دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی اعلام کردند.

منبع: روزنو

  • مامور ارسالی در

    حمایت تمام قد اصلن برای مامهم نیست برای ماعمل مهم است گوش ما معلمان از این حرفها پر است وارزش سنار سه شا هی ندارد

  • ناشناس ارسالی در

    حمایتشون به کار خودشون میخوره وقتی بودجه نمیدن مجلس هر کاری دلش میخواد انجام بده از جیب خودشون میخوان رتبه بندی کنن

  • من ارسالی در

    لعنت بر پدر دروغگویتان حرامزاده های حرام خوار

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها