|

علی مزرعه کیست و ماجرای کشته شدنش چیست؟

علی مزرعه کشته نشده است و هم‌اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد.

لینک کوتاه کپی شد

استان خوزستان این روزها وضعیت مناسبی ندارد و مردم در شهرهای مختلف نسبت به بحران کم آبی معترض هستند و متاسفانه برخی از این اعتراضات به خشنوت هم کشیده شده و حتی یک نفر هم کشته شد.

رسانه های معاند هم از این وضعیت نهایت سو استفاده را کردند و با انتشار اخبار کذب درصدد متشنج کردن اوضاع هستند. 

در همین راستا صبح امروز برخی از اکانت‌ها در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های ضدانقلاب تصویر جوانی را منتشر کردند که ادعا می‌شد در منطقه زویه اهواز به گلوله نیروهای امنیتی کشته شده است.

پیگیری‌های فارس نشان می‌دهد که علی مزرعه کشته نشده است و هم‌اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد.

اما علی مزرعه کیست؟

على مزرعه فعال سیاسى شهر اهواز که چندی پیش به جرم اقدام علیه امنیت ملی در دادگاه انقلاب اهواز به تحمل ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شد.

اعتراضات در خوزستان دو کشته برجای گذاشت

روزهای گذشته نیز خانواده دو قربانی این روزهای اخیر در گفت‌وگوهای تصویری اعلام کردند که فرزندانشان بیرون از تجمعات کشته و خواستار پیدا شدن عاملان قتل شده‌اند.

تجمعات اعتراضی به وضعیت بی آبی خوزستان در روزهای گذشته انجام شده که برخی از گروهک‌های ضد انقلاب و تجزیه طلب به دنبال پروژه کشته سازی در این تجمعات بودند.

به گزارش فارس، در روزهای گذشته تعدادی از مردم خوزستان در اعتراض به مشکل بی آبی و پروژه‌های انتقال آب اعتراض کردند که اعتراضات آرام آنها با تیراندازی عناصر مشکوک به کشته شدن دست کم دو نفر انجامیده است.

وجود اسلحه به صورت سنتی در برخی نقاط خوزستان مشکلاتی ایجاد کرده است.

همزمان فیلم‌ها و تصاویری از میدان داری عناصر مرتبط با گروهک تروریستی الاحوازیه در به خشونت کشیدن اعتراضات مردم به منتشر شده است.

رسانه های ضد انقلاب تلاش دارند قربانی شدن این افراد را به نیروهای انتظامی و امنیتی نسبت دهند و حساب ویژه ای روی کشته سازی ها باز کرده اند.

پلیس تاکید می کند در حال شناسایی و برخورد با تروریست‌ها است و دلیلی ندارد به اعتراض برحق مردم تیراندازی کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها