|

سارا نیکا تحت تاثیر ریحانه پارسا؛ هر روز لُخت تر از دیروز!

ریحانه پارسا بعد از جنجال سارا و نیکا در استخر مختلط واکنش معناداری نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

سارا و نیکا دو خواهر دو قلویی که با حضور در سریال پایتخت مشهور شدند و متاسفانه جنبه این شهرت و دیده شدن را نداشتند و خیلی زود وارد حاشیه شدند. ما در این گزارش نگاهی می اندازیم به مسیری که این دو بازیگر نوجوان در صداوسیما طی کردند:

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر می گردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند.

file

 

سارا و نیکا در پایتخت دیده شدند

نوروز سال 90 بود که شبکه یک سری اول سریال پایتخت را روی آنتن برد و سارا و نیکا 6 ساله نقش دختران دوقلو نقی و هما را ایفا کردند و ماجرای حضور سارا و نیکا تا پایتخت 5 که نوروز 97 پخش شد بدون هیچ حاشیه ادامه داشت و هر از گاهی بعد از پخش هر سری از این مجموعه سارا و نیکا همراه عوامل دیگر این سریال مهمان یکی از برنامه های تلویزیون می شدند و از این می گفتند که از کجا شروع کردند و چقدر هما و نقی را دوست دارند و اینکه جز پایتخت در هیچ مجموعه و سریال دیگری بازی نخواهند کرد و ....

سارا-و-نیکا-در-کنار-بازیگران-سریال-پایتخت

دو سال گذشت و نوروز 99 شد و بازهم شبکه یک در غرق پایتختی ها بود و مثل همیشه سارا و نیکا هم در این مجموعه حضور داشتند. حالا دختران دوقلو نقی و هما 15 ساله شده بودند و کم کم زنانگی شان پیدا می شد.

پایتخت شش حاشیه زیاد داشت. بخشی از این حواشی مربوط به سانسور سکانس ها و بخشی دیگر مربوط به انتقادها از این مجموعه و ضعیف بودن سناریو بود چرا که حالا خشایار الوند که در سری های قبلی پایتخت نقش کلیدی داشت از دنیا رفته بود و کار نویسندگی مجموعه بیشتر بردوش محسن تنابنده بود که چندان نتوانسته بود توقعات را برآورده کند.

رویه قصه و داستان در فصل ششم به گونه ای بود که سارا و نیکا حضور کم رنگی داشتند و شاید جز چند دیالوگ و سکانس نصفه و نیمه عملا به حاشیه رفته بودند.

نوروز تمام شد اما هنوز حواشی پایتخت ادامه داشت و اوج این حواشی و انتقادات مربوط به سکانس پایانی این سریال بود که تقلیدی از فیلم همسفر بود. کپی برداری که حتی صدای علی عسکری را هم درآورد و قول پیگیری داد.

سارا و نیکا با تصاویر برهنه وارد شدند!

خرداد شد و دیگر کسی پیگیر پایتخت و اهالی آن نبود که به یکباره سارا و نیکا وارد شدند! این دو خواهر هر روز با استوری و عکس هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می کردند توجه ها را به سوی خود جلب می کردند. یک روز پارتی، یک روز قلیان کشیدن و روز دیگر دور دور کردن با دوست پسر در خیابان های تهران.....

این قبیل حواشی هرچند سارا و نیکا را به صدر اخبار شبکه های مجازی کشانده بود اما اهالی رسانه و تاثیرگذاران چندان حساس نشده بودند این قبیل اقدامات سارا و نیکا را به پای جوانی و تلاش برای دیده شدن این دو خواهر گذاشته بودند. اما در آبان ماه اتفاقی افتاد که همه را شگفت زده کرد "عکس لخت و برهنه سارا و نیکا در استخر مختلط" این جمله به پر سرچ ترین جمله کاربران ایرانی تبدیل شده بود و همه در تکاپو بودن که بفهمند ماجرا چیست و عده ای هم بلافاصله تکذیب کردند و چنین عکسی وجود ندارد و همه چیز شایعه است. اما اندکی زمانی نگذشته بود که تصویر این دو خواهر در استخر منتشر شد. استخر در کشور سوئد بود و گویا یکی از ایرانی ها که سارا و نیکا را می شناخت سوء استفاده کرده بود و از این دو خواهر عکس گرفته بود.

حالا دیگر همه نسبت به این دو خواهر حساس شده بودند البته بودند کسانی که هنوز از سارا و نیکا حمایت می کردند و توجیه شان این بود که این دو خواهر در سوئد و مطابق آداب و رسوم اروپا بزرگ شده اند و اساساً در اروپا استخر رفتن مختلط زن و مرد امری بسیار عادی است. اما مسئولان صداوسیما و نیروی های ارزشی گوششان به این توجیهات بدهکار نبود و روی اسم این دو خواهر خط قرمز کشیدند و اعلام کردند اجازه تولید پایتخت با سارا و نیکا را نخواهند  داد.

انتشار تصاویر سارا و نیکا در بین هنرمندان و اهالی سینما و تلویزیون اما بازتاب متفاوتی داشت و همه درصدد کمک و حمایت از این دو بازیگر نوجوان بودند.

در فضای آن روزهای سینمای ایران جوان اول سینما ریحانه پارسا بود بازیگری که کارش را از سریال پدر شروع کرده بود و در جشنواره فجر 98 با خوب، بد، جلف قاسم خانی درخشیده بود و حالا سیل پیشنهادات بود که به سویش روانه می شد. آن روزها ریحانه زن قانونی و رسمی مهدی کوشکی به حساب می آمد و این دو با عکس ها و تصاویری عاشقانه که در اینستاگرام می گذاشتند بسیار در کانون توجه بودند و از طرفی مثل بیشتر سلبریتی ها که درباره همه مسائل اظهارنظر می کنند و ریحانه هم در خصوص ماجراهایی که برای سارا و نیکا اتفاق افتاده بود پستی منتشر کرد و نوشت: نسل ترسناک ما ، دشمن دوست نمای سارا و نیکا ، نسل خیرنخواه ما... خدا به داد برسه

166076691613448913

حالا بیش از 1.5 سال از این ماجرا می گذرد و و سارا و نیکا دیگر در ایران حضور ندارند و بعید است دیگر تلویزیون هم به این دو خواهر دوقلو فرصت دیده شدن بدهد اما ریحانه پارسا داستانش کلا متفاوت شده دشمن دوست نما او را در منجلاب فساد غرق کرده به گونه ای که بازیگر 23 ساله ای که اینقدر پیشنهاد داشت که دیگر فرصت فیلم نامه خواندن هم نداشت هر روز برهنه تر می شود و با نشان دادن بدنش تمنای دیده شدن دارد و کارش به جایی رسیده که بدن آخرین سلاح و ابزارش شده!

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو سر سارا و نیکا بی جنبه وخاک تو سر پدر مادرشون تو دهنشون نمیزنند حتمن باید اینجوری خودتون نشون بدید

 • افشین ارسالی در

  اینها هنر ندارند و تشنه فالور از هر راهی برای فالور جذب کردن استفاده میکنن اینها هنرمند نیستن و راه فالور جذب کردن رو توی لخت شدن دیدن و هر روز لخت تر لز روز قبل چن روز د فیلم پورنشونم میاد بیرون

 • سلمی ارسالی در

  یه مشت ولگرد

 • ناشناس ارسالی در

  چقدر بیجنبه

 • ناشناس ارسالی در

  توروخدا از این کثافات مطلب نزارین حالمون بهم خورد من نمی‌دونم کدوم بیشعوری این لجن های آشغال رو بازیگر کرد حالا خوب فیلمی هم بازی نکردن

 • ناشناس ارسالی در

  چرا انقدر میخواین اینارو بزرگ کنین😏😏

 • بهروز ارسالی در

  از ریحانه پارسا به عنوان جوان اول سینما نام بردید؟؟؟؟؟ ایشون در حد یک نقش چندم هم بازی نکردن . چرا نمیخواید باور کنید که فساد توی همین سینما و تلویزیون رخنه کرده و میگید جنبه بزرگ شدن نداشتن ریحانه پارسا بغیر از ادا اطوار و عشوه های خرکی که تو فیلم خوب بد جلف انجام داد چه کار کرد که درخشید؟؟؟؟شاید همین تو بوق و کرنا کردنش هم به منظوری بوده شاید که حتما ....

 • داود سقایی از یزد ارسالی در

  صدا و سیما باید بازیگران زن بد حجاب و بی حیایی که در فضاهای مجازی عکس های مبتذل خود را پخش می کنند ممنوع التصویر بشند و اجازه بازی در فیلم ها و سریال ها ندهند .

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها