|

افزایش بیش از 8 میلیون تومانی حقوق برخی بازنشستگان در طرح همسان سازی

فرج کمیجانی، عضو کارگروه ۳۱ نفره همسان‌سازی گفت: حقوق اعضای هیات علمی، قضات و اعضای غیر هیات علمی دانشگاه، افزایش قابل توجهی داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

یک عضو کارگروه ۳۱ نفره همسان‌سازی با اشاره به بحث افزایش ۲ تا ۸ میلیون تومانی حقوق بازنشستگان کشوری گفت: کافی است که بازنشستگان فیش حقوقی اسفند ماه ۹۸ و اسفند ماه ۹۹ خود را با یکدیگر مقایسه کنند!

عضو کارگروه ۳۱ نفره همسان‌سازی با اشاره به افزایش ۲ میلیون تومانی حقوق بازنشستگی فرهنگیان و کارمندان ساده در سال ۹۹، از افزایش‌های بیشتر برای اعضای هیات علمی قضات و مدیران خبر داد.

فرج کمیجانی، عضو کارگروه ۳۱ نفره همسان‌سازی با اشاره به افزایش ۲ تا ۸ میلیون تومانی حقوق بازنشستگان کشوری، در فضای مجازی، گفت: حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، قضات و اعضای غیر هیات علمی دانشگاه، افزایش قابل توجهی داشته است. 

به گفته وی؛ مسئولان و مقامات، همگی از اعضای بازنشستگان صندوق کشوری محسوب می‌شوند که افزایش هم تازه بیشتر اضافه شده است. با این حال کمیجانی گفت که برای فرهنگیان و کارمندان ساده چیزی در حدود دو میلیون تومان از این بابت اضافه شده است. 

وی تاکید کرد که برای بررسی نتایجی که وی تشریح کرده، کافی است که بازنشستگان فیش حقوقی اسفند ماه ۹۸ و اسفند ماه ۹۹ خود را با یکدیگر مقایسه کنند.

منبع: جی پلاس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها