|

خرید آب تصفیه کن خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

تصفیه آب مینروا مجموعه کاملی برای تصفیه ی آب آشامیدنی به شمار می رود.

لینک کوتاه کپی شد

انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب با توجه به تعدد برندهای متفاوت موجود در بازار ایران با قیمت های مختلف شاید کمی سخت و دشوار به نظر برسد. از جهت دیگر هم ضرورت استفاده از یک دستگاه آب تصفیه کن در هر خانه ای بر کسی پوشیده نیست و با توجه به وضعیت آب لوله کشی شهری که سرشار از املاح و آلاینده های آلوده است تنها بهترین برند دستگاه تصفیه آب میتواند املاح مضر موجود در آب آشامیدنی را تصفیه کامل نموده و کیفیت آب را طبق استانداردهای جهانی بهداشت افزایش دهد.

به طور کلی تصفیه آب، فرآیند حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی و حفظ املاح مفید مورد نیاز بدن انسان است که در سیستم های مختلف اولترافیلتراسیون، اسمز معکوس Reverse Osmosis System، دستگاه های رومیزی و کلمنی و کیسی و نیمه صنعتی در بازار تصفیه آب ایران عرضه میگردند. با این حال بهترین مارک تصفیه آب خانگی در ایران، طبق بررسی های انجام گرفته هم از نظر کیفیت، هم از نظر قیمت و هم از نظر خدمات پس از فروش، تصفیه آب مینروا Minerva تایوان است که توسط نمایندگی تصفیه آب شرکت تصفیه آسا عرضه و به فروش میرسد.

تصفیه آب مینروا بدون شک با بهره گیری از چهار مدل اصلی 6 مرحله ای معدنی ساز، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی، هشت مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز و هشت مرحله ای فرابنفش لامپ یو وی دار مجموعه کاملی برای تصفیه ی آب آشامیدنی به شمار میرود که میتوانید جهت اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی شرکت تصفیه آسا با کارشناسان فروش این مجموعه شماره 02177167717 به صورت 24 ساعته شبانه روزی تماس حاصل فرمایید تا مناسب ترین گزینه مورد نیازتان به شما معرفی و در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.

 

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب تایوانی

با توجه به لیست پرفروش ترین و کامل ترین دستگاه های آب تصفیه کن خانگی اصل تایوان موجود در بازار ایران میتوان به جرأت گفت که تصفیه کننده آب مینروا Minerva یک دستگاه تصفیه آب اورجینال با بهترین قیمت است که علاوه بر دارا بودن گارانتی بدون قید و شرط طلایی قطعات، دارای گارانتی قیمت نیز در سراسر ایران میباشد تا کاربران با خیال آسوده به خرید آب تصفیه کن خانگی از سایت تصفیه آسا بپردازند.

بهترین برندهای آب تصفیه کن خانگی از سیستم اسمز معکوس که بروزترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا میباشد بهره گیری میکنند که تصفیه آب مینروا نیز برای این منظور از بهترین فیلتر ممبران اسمز معکوس که قلب اصلی دستگاه های آب تصفیه کن میباشد بهره میگیرد. تصفیه آب اسمز معکوس زیر سینکی مینروا Minerva با بهره گیری از 6 الی 8 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس و پمپ تایوانی قدرتمند توانایی حذف املاح مضر موجود در آب تا ابعاد یک ده هزارم میکرون را داراست.

فرآیند اسمز معکوس در واقع ابتدا در فیلترهای سه گانه مراحل اول تا سوم، املاح بزرگتر از پنج میکرون همچون شن و ماسه و گل و لای و رسوبات و زنگ لوله و همچنین کلر از آب آشامیدنی را به طور کامل تصفیه مینماید. فیلترهای کربنی مورد استفاده در دستگاه های مینروا گیاهی بوده و ساخته شده از پوسته نارگیل میباشند. ضمن این که برند مینروا در فیلتر مرحله سوم محافظ ممبران نیز دارد تا عمر مفید فیلتر اصلی افزایش پیدا نموده و هزینه نگهداری دستگاه آب تصفیه کن در طول مدت زمان کاهش پیدا نماید.

فیلتر اسمزی ممبران از 13 لایه فشرده و ریزبافت به صورت غشای اسمزی تشکیل شده است. آب آشامیدنی لوله کشی شهری بوسیله پمپ دستگاه با فشار زیاد از لایه های ممبران عبور کرده و در این بین املاح مضری همچون نیترات و نیتریت که سرطان زا هستند و با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آنها نمیباشیم به پساب فاضلاب هدایت میگردند. سپس آب تصفیه شده با سختی تی دی اس TDS زیر عدد 100 که طبق استاندارد جهانی بهداشت مناسب سلامت بدن انسان است به مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب مینروا هدایت میشود. در نظر داشته باشید که در زمان قطع آب و برق به میزانی که داخل مخزن ذخیره آب تصفیه شده داشته باشید میتوانید بدون افت فشار از آن بهره گیری نمایید که این موضوع نیز از دیگر مزایای خرید دستگاه آب تصفیه کن محسوب میشود.

فیلترهای مراحل پنجم تا هشتم، بو طعم و رنگ آب آشامیدنی را بهبود داده، املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه کمی کاهش پیدا کرده بودند را توسط سنگهای معدنی دولومیت در آب تصفیه شده حفظ نموده، سطح پی اچ آب را قلیایی میکنند که از مضرات آب اسیدی جلوگیری شده و فواید نوشیدن آب قلیایی در اختیار شما قرار گیرد و در مرحله هشتم نیز با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب شرب تصفیه شده، سطح اکسیژن خون نیز با مصرف مداوم آب تصفیه شده افزایش پیدا نموده و بدن انسان در طول روز هیدراته نگه داشته خواهد شد. همچنین فیلتر آنتی باکتریال مرحله هشتم باکتری های مضر موجود در آب شرب شهری را نیز تصفیه مینماید.

برای مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل از تصفیه آسا پیشنهاد میشود با کارشناسان فروش شرکت شماره 02177167717 به صورت شبانه روزی ارتباط برقرار نمایید.

بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب تایوانی

قیمت انواع آب تصفیه کن خانگی

انواع آب تصفیه کن خانگی مینروا، سافت واتر، سی سی کا، آکوا در بازار ایران با رنج قیمت های مختلفی عرضه و به فروش میرسند. قیمت انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا در رنج دو میلیون و پانصد هزار تومان تا پنج میلیون تومان با توجه به تعداد مراحل فیلتراسیون متغییر است که با این حال در جشنواره های فروش ویژه شرکت تصفیه آسا، میتوانید با بیشترین تخفیف بهترین مارک های آب تصفیه کن تایوانی را تهیه نمایید.

همانطور که اشاره شد تضمین قیمت برای محصولات مینروا در کنار گارانتی طلایی عرضه میگردد، ضمن این که از خدمات ارزنده شرکت تصفیه آسا امکان خرید اقساطی تصفیه آب خانگی تا سقف 10 ماه میباشد که بدون نیاز به مدارک یا ضامن و تنها با دارا بودن چک صیادی امکان پذیر است. همچنین شما عزیزان با انتخاب و خرید بیش از یک دستگاه آب تصفیه کن مینروا میتوانید از تخفیف های فروش ارزشمندی برخوردار شوید که برای این منظور و اطلاع از تخفیفات خرید بیش از یک دستگاه آب شیرین کن میبایست با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید.

قیمت انواع آب تصفیه کن خانگی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب

از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب بررسی خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده و عرضه کننده دستگاه مد نظر شما میباشد. مرکز خرید بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا با ارائه خدمات ارزنده پس از فروش مادام العمر و تعویض فیلترهای دستگاه در اسرع وقت و در محل شما بهترین شرکت برای انتخاب محسوب میشود.

توجه به سیستم تصفیه ی آب آشامیدنی نیز از دیگر نکات مهم است. بسیاری از سیستم های تصفیه آب در بازار ایران توانایی حذف تمام املاح مضر را ندارند. این سیستم ها عبارت اند از دستگاه های ورودی ساختمان ، الترافیلتراسیون، کلمنی رومیزی، دستگاه ها و پارچ های تصفیه آب که فاقد فیلتر ممبران هستند و سختی آب آشامیدنی را کاهش نمیدهند.

همچنین یکی دیگر از نکات انتخاب دستگاه آب تصفیه کن توجه به کیفیت ممبران اسمز معکوس است. بسیاری از سیستم های اسمز معکوس با ممبران 11 لایه تقلبی در بازار ایران عرضه میگردند که ابتدا سختی آب آشامیدنی را کاهش داده و نهایتا پس از یک ماه دیگر آب آشامیدنی تصفیه نخواهد شد. توانایی ممبران 11 لایه به علت درشت بافت بودن غشای آن پایین بوده و نمیتواند کیفیت آب را طبق استاندارد جهانی بهداشت افزایش دهد. برای تشخیص ممبران اصلی از تقلبی از کنار به لایه های ممبران نگاه کنید. لایه های ممبران میبایست 13 لایه بوده و کاملا ریزبافت باشد. همچنین دستگاه های مینروا از ممبران فیلمتک تحت لیسانس آمریکا بهره میگیرند که دارای هولوگرام رنگی بوده و یکی از نمادهای اصالت محصولات مینروا محسوب میگردند.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب

مرکز خرید تصفیه آب تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا بهترین شرکت معتبر تصفیه آب در ایران بوده که خدمات قبل از فروش و پس از فروش ارزنده ای برای مشتریان خود به ارمغان خواهد آورد. نصب ارسال دستگاه های اورجینال تصفیه آسا در سراسر تهران و کرج رایگان بوده و همچنین ارسال به سراسر ایران حتی جزیره های کیش و قشم رایگان است. نمایندگی فروش تصفیه آب تصفیه آسا سابقه طولانی در امر عرضه و فروش محصولات تایوان اورجینال داشته و دستگاه های مینروا عرضه شده توسط این شرکت طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF و WHO کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را مطابق سلامت بدن انسان تنظیم مینماید.

از دیگر خدمات شرکت تصفیه آسا امکان مشاوره تلفنی جهت راهنمایی انتخاب انواع مدل های آب تصفیه کن مد نظر شما میباشد. کارشناسان فروش تصفیه آسا در زمینه انواع دستگاه های خانگی به صورت تخصصی مطالعه و بررسی نموده اند تا به شما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران را طبق بودجه و محل سکونت شما عرضه نمایند. برای تماس با کارشناسان تصفیه آسا میتوانید با شماره های 02177167717 و 02177414306 به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها