|

(عکس) فاطمه عسگری شاکی پروند حسام نواب صفوی درگذشت

امروز، شاهین صمد پور خبر از فوت دختر شاکی پرونده حسام نواب صفوی داد

لینک کوتاه کپی شد

چند ماه پیش خانواده ای با موضوع فریب خوردن توسط یک هنرمند مطرح مصاحبه ای انجام دادند که در نهایت پای حسام نواب صفوی به میان آمد و حواشی زیادی در پی داشت.

شاهین صمدپور نوشت:

روح فاطمه جان شاد، خدا به خانوادش و بخصوص به مادرش و برادرش صبر بده.

ممنونم از همه ی شما مردم گل که گفتین حاضرین برای عمل فاطمه کمک کنین، من هم همون موقع پیام هاتون رو به مادرش منتقل کردم، متاسفانه کمی دیر شده بود و دیگه کار از کار گذشته بود، ای کاش این اتفاق کمی زودتر میوفتاد...

Screen-Shot-2021-07-14-at-2.51.56-PM

ماجرای اتهام کلاهبرداری به حسام نواب صفوی چه بود؟

 مصطفی عسکری، برادر این دختر، در گفت‌وگو با «شهروند» از جزییات ماجرا پرده برداشت:

خواهرم را فریب داده بود؛ وعده وعید ازدواج اما همه‌اش پوچ بود. از آنجا که من کارت پایان خدمت نداشتم 6 دانگ ویلایمان به نام تنها خواهرمان خورده بود.

این بازیگر هم از این موقعیت سوءاستفاده کرد و با چرب‌زبانی توانست ویلا را از چنگ فاطمه در بیاورد.

در کنار ویلا، پیانو یاماها، گوشی‌های موبایل و پول‌های هنگفت هم از فاطمه گرفت. پول برای بازسازی دفتر وکالتش. همه اینها مهم نیست در تمام این سال‌ها از او خواستیم تا ویلا را پس بدهد؛ اما هر بار ما را تهدید کرد.

سرانجام شکایت کردیم. وکیل می‌گرفتیم اما هر بار وکلا به نحوی از پرونده خارج می‌شدند تا اینکه سال 96 توانستیم پرونده را  به جریان بیندازیم.  صداهای ضبط‌شده‌اش را به پلیس و دادگاه ارایه دادیم تا با توجه به صدای این آقای بازیگر حکم صادر شود؛ تا جایی که متوجه شدیم حنجره‌اش را جراحی کرده است. در این مدت او همچنان نقش بازی می‌کرد. دوباره تست گرفتند اما مشخص شد که صدا صدای خود آقای نقش‌آفرین است.»

جملاتش با تنفر و کینه همراه بود. «حکم صادر شد، پرونده وکالت آقای بازیگر تعلیق شد تا جایی که در دادگاه دوم پرونده دانشگاه آزاد که وکالت پرونده را در دست داشت به دادگاه رفتم و اجازه حضور به جلسه دادگاه را ندادم. او با وجود تعلیق در پروانه وکلاتش پرونده دانشگاه را قبول کرده بود.

IMG-20210428-WA0023

برادر فاطمه در پاسخ به واکنش آقای بازیگر که فاطمه در دادگاه ادعا کرده بود به پارک و میهمانی نمی‌رفته است هم گفت: «متهم فاطمه را هیچ وقت به پارک و میهمانی نمی‌برد همیشه آنها  به خانه‌شان می‌رفتند که حتی مادرش هم در جریان بود.»

حسام نواب صفوی: تبرئه شدم

حسام نواب صفوی در اینستاگرام خود به این خبر واکنش نشان داد و گفت: سکوت در این شرایط خیانت است. به عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده شده را منتشر می‌کنم. این  تنها بخش کوچکى از 11 سال آزار من در قالب شکایت است.

که مهم‌ترین آنها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتوانستند ادعاهاى واهى خود را که صرفا جهت آزار بنده و اخاذى مطرح می‌کردند ثابت کنند. چنان که تأیید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست می‌توانید ببینید.

بدین وسیله بنده صراحتا از بزه‌هاى انتسابى اعلام برائت می‌کنم. در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد. اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان‌دادن بنده شما را فریب دهند یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

رأی دادگاه بالاترین دفاع است این خانواده جهت اخاذی از من شکایت می‌کنند. آرای قطعی دیگری طی شب‌های دیگر برای شما می‌گذارم و اگر ذره‌ای به فکر آبرو و مال خود هستید این آرا را بخوانید.»

 

IMG-20210428-WA0021

IMG-20210428-WA0022

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها