|

مرخصی شیرین نجفی با پابند و وثیقه 5.5 میلیاردی

شیرین نجفی، یکی از ادمین‌های کانال تلگرامی آمدنیوز روز یکشنبه ۲۰ تیرماه با تودیع قرار وثیقه، همراه با پابند نظارتی به مرخصی رفت

لینک کوتاه کپی شد

ادعا شده شیرین نجفی، یکی از ادمین‌های کانال تلگرامی "آمدنیوز" دیروز، یکشنبه ۲۰ تیرماه با تودیع قرار وثیقه ۵ میلیارد و پانصد میلیون تومانی، همراه با پابند نظارتی الکترونیک به مرخصی درمانی اعزام شد.

برخی خبرگزاریها  به نقل از یکی از نزدیکان شیرین نجفی مدعی شدند که او اواخر سال ۹۸ توسط ماموران سپاه قدس دستگیر و به ایران منتقل شده بود.

به ادعای این منبع "شیرین نجفی از زمان بازداشت تا خردادماه ماه ۹۹ در یکی از بازداشتگاه سپاه و از آن زمان تاکنون در بازداشتگاه اطلاعات سپاه نگهداری می‌شد. "

شیرین نجفی کیست؟

شیرین نجفی که از سال ۱۳۹۲ در ترکیه پناهنده بود از سال ۱۳۹۶ یکی از ادمین‌های آمد نیوز شد. او در آن زمان و در سال های بعد یکی از افراد مورد اعتماد روح الله بوده است.

شیرین نجفی پس از دستگیری روح الله زم با رسانه‌ها مصاحبه کرد و مدعی شد از عراق به ترکیه بازگشته است، اما او ناگهان ناپدید شد.

آن زمان مهسا رازانی، همسر روح‌الله زم، گفته بود که "شیرین نجفی از همکاران سایت آمدنیوز که مورد اعتماد آن‌ها بوده، در عراق حضور داشته است. " او همچنین گفته بعد از "ربوده شدن روح‌الله زم" با شیرین نجفی در تماس بوده است.

پیشتر یکی از نزدیکان شیرین نجفی در گفتگو با بی‌بی‌سی ادعا کرده بود که او در تمام مدت "ربوده شدن" زم و بعد از آن در ایران بوده و همه صحبت‌ها و مصاحبه‌ها در یکی از اتاق‌های سازمان اطلاعات سپاه انجام می‌شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها