|

رتبه بندی معلمان تصویب شود از کی اجرایی می شود؟

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: لایحه رتبه بندی معلمان به محض اینکه در مجلس به تصویب برسد دولت آمادگی اجرای آن را دارد.

لینک کوتاه کپی شد
1

حسینعلی امیری در خصوص آخرین وضعیت اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: لایحه رتبه بندی در دولت تهیه و تکمیل و تصویب و به مجلس فرستاده شده تا در آن جا مطرح شود.

وی گفت: باید از مجلس شورای اسلامی تشکر کرد که هیئت رئیسه محترم مجلس لایحه را خیلی زود اعلام وصول کرد و در دستور کار قرار دادند و سیر مراحل تقنینی را در مجلس طی می‌کند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور ادامه داد: گفت کلیه تتمهیدات در دولت برای اجرای رتبه بندی معلمان فراهم شده و به منظور تصویب به مجلس فرستاده شده و بلافاصله با تصویب مجلس و تایید شورای محترم نگهبان توسط دولت اجرا خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این لایحه در همین دولت اجرایی خواهد شد: بستگی به تصویب مجلس داشته و محض اینکه در مجلس به تصویب برسد دولت آمادگی اجرای آن را دارد.

 

  • تیمور ارسالی در

    ما معلمان خوستار اجرای رتبه بندی به طور کامل هستیم وسالیان سال برای آن تلاش کردیم امسال بودجه آن تامین شده است وبای به ۸۰درصد حقوق هئیت دانشگاه برسیم حقوق دانشگاهیان بی سر وصدا افزایش صد رصدی داشته وما خبر داریم کسانیکه انتخابات را پر شور کردند معلمان بودند با فوق‌العاده ویژه « مثل آبنبات چوبی کلاه سر معلمان نگذارید» ماخبر داریم دانشگاهیان که نصف ما زحمت نمیکشند طبق خبرهای اعلام شده ۱۰ ملیون افزایش حقوق داشتند خواهشن معلمان را دلسرد نکنید معلمان تا الان پای انقلاب ایستاده اند وخواهند ایستاد ودر همه عرصه‌ها بودند اگر به حقوق حقه خود نرسند قطعن دلسرد میشوند به عنوان دکتری علوم سیاسی این مطلب راگفتم.به معلمان احترام بگذارید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها