|

جدول قطعی برق در مشهد؛ چهارشنبه 16 تیر ماه 1400

زمانبندی خاموشی‌های احتمالی برق مشهد در روز چهارشنبه را مشاهده می‌کنید، بر اساس این برنامه، برق مشترکین مشهد حداکثر ۱۲۰ دقیقه قطع خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

قطع برق این روزها مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده و حتی گزارش هایی هم از اعتراضات مسالمت آمیز مردم در خصوص قطع مکرر و بی برنامه برق در برخی شهرها منتشر شده است.

اداره برق مشهد برای اطلاع و آکاهی مردم از زمان خاموشی ها جدولی را آماده کرده و اعلام کرده که قطع برق فقط در همین ساعات است.

بنا بر اطلاعیه شرکت توزیع نیروی برق مشهد به‌دنبال افزایش دما و به تبع آن افزیش مصرف برق، خاموشی‌های پراکنده ادامه دارد و زمان احتمالی خاموشی‌ها حداکثر ۱۲۰ دقیقه است و بر اساس جدول اعمال می‌شود.

برنامه زمان بندی خاموشی‌های احتمالی برق در مشهد در روز سه‌شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ را مشاهده می‌کنید، بر اساس این برنامه جدید، برق مشترکین مشهد حداکثر ۱۲۰ دقیقه قطع خواهد شد.

327494_757

  • عبدالرضا غیایی شاملو ارسالی در

    متأسفانه مسئولین کشور ما بصورت مداوم به دروغگویی بیش از حد روی آورده اند حتی سر جزئی ترین مسائل هم دیگر دروغ میگویند بطوری که دروغ‌گویی و گفتن خلاف واقعیت مدتی است که تبدیل به یک رویه شده است که مانند یک ویروس بسرعت دارد بین مسئولین انتشار میابد، حتی راجب ساعت قطعی برق هم دیگر دروغ میگویند، بنده خودم شخصأ بعنوان یک شهروند دیگر حتی ذره ای نه به صداقت مسئولین و نه به عدالتشان اعتماد ندارم، راجب همین قطعی برق خیلی دوست دارم که بدانم آیا برق محل سکونت مقامات لشکری، کشوری و حتی استانی و شهرستانی هم قطع میشود یا خیر؟ باتشکر از سایت خوب شما، یاعلی.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه