|

(عکس) همسر بشیر حسینی کیست و ماجرای شایعه عجیب درباره دکتر بشیر چیست؟

همسر بشیر حسینی نسبت به خبر عجیبی که به نقل از ایشان منتشر شده واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

روز گذشته خبری از همسر بشیر حسینی منتشر شده بود به نقل از وی گفته شده بود: مسئولان سازمان صدا و سیما کلاهشان را بالاتر بگذارند برای مدیریت دادن به آدم بی‌تجربه‌ای چون فروغی که عملکردش زندگی‌ها را در آستانه فروپاشی قرار می‌دهد.

در واقع عنوان شده بود که ​بعد از رفتار عجیب سید بشیر حسینی روی آنتن شبکه سه و حواشی ایجاد شده در فضای مجازی همسر او در جمعی خصوصی گفته است: خدا علی فروغی را لعنت کند که باعث شد همسر من که سرش در درس و دانشگاه بود به تلویزیون بیاید و آخرش چنین بلایی سرش بیاید.

در بخشی از این خبر هم به نقل از همسر بشیر حسینی عنوان ده بود که همسرش تا نیمه ‎های شب با خانم‌‎های مجری چت کند. امروز اما همسر بشیر حسینی نسبت به این خبر واکنش نشان داد و نوشت:

یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که کانالی مجهول‌الهویه از قول من و در رابطه با همسرم آقای سید بشیر حسینی دروغ‌پردازی و عقده‌گشائی کرده بود.

قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این‌بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.

می‌فهمم که همسرم در برنامه زنده یک خطای زبانی داشته و از آن عذرخواهی کرده اما این هجمه ناجوانمردانه و حمله به خیمه خانواده و بر هم زدن آرامش زن و فرزند، انتقام از سال‌ها تلاش همسرم در سنگر دانشگاه، رسانه و خدمت‌هایی است که هیچ‌وقت نمی‌خواهم رسانه‌ای شود و باید برای قبر و قیامتمان ذخیره شود. این خباثت‌ها و خیانت‌ها، نه تنها مانع حرکت مجدانه و مجاهدانه همسرم در مسیر اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه قدم مرا ثابت‌تر و قلب مرا در همراهی تا آرمان شهادت مستحکم‌تر خواهد کرد.

من و همسرم شکایت الهی خود را به درگاه خدا می‌بریم و شکایت حقوقی را علیه کانال مذکور و مجموعه‌هایی که اقدام به بازنشر آن خبر مطلقاً کذب کرده‌اند در اسرع وقت به مراجع قضایی تقدیم خواهیم کرد.

 

2645064_416

اما همسر بشیر حسینی کیست؟

اولین تصاویر از همسر سید بشیر حسینی در اربعین حسینی 1398 منتشر شد او به همراه همسر و فرزندش به کربلای معلی رفته و در صفحه اینستاگرامش اولین عکس خانوادی خو را منتشر کرد تا رسانه های خبری و کاربران شبکه های اجتماعی به آن واکنش نشان بدهند.

ac-image-wM1587904699ie (1)

با توجه به صحبت های بشیر حسینی در برنمه عصر جدید گمانه زنی می شود که با همسرش در دانشگاه آشنا شده باشد چرا که هردوی آنها تحصیل کرده بوده و دارای مدارک عالیه دانشگاهی می باشند.

بشیر و همسرش سه فرزند دارند به نام های سید مسیحا، محیا سادات، سید امیر مهدی 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها