|

ماجرای چت های شبانه بشیر حسینی با خانم های مجری چیست؟

چه لزومی دارد همسر دانشگاهی و متدین من تا نیمه‌های شب روی تخت خواب با خانم‌های مجری مطرح تلویزیون چت کند؟!

لینک کوتاه کپی شد
1

سید بشیر حسینی بعد از اینکه توسط علی فروغی هم دانشگاهی اش پایش به تلویزیون باز شد حواشی زیادی به وجود آورد که آخرین آن ها ماجرای کربلا رفتن شیطون بلا با مژده لواسانی مجری صداوسیما بود. این حواشی حتی واکنش همسر سید بشیر حسینی را هم در پی داشت.

همسر سید بشیر حسینی گفت: مسئولان سازمان صدا و سیما کلاهشان را بالاتر بگذارند برای مدیریت دادن به آدم بی‌تجربه‌ای چون فروغی که عملکردش زندگی‌ها را در آستانه فروپاشی قرار می‌دهد.

بعد از رفتار عجیب سید بشیر حسینی روی آنتن شبکه سه و حواشی ایجاد شده در فضای مجازی همسر او در جمعی خصوصی گفته است: خدا علی فروغی را لعنت کند که باعث شد همسر من که سرش در درس و دانشگاه بود به تلویزیون بیاید و آخرش چنین بلایی سرش بیاید.

 وی در ادامه گفت: چه لزومی دارد همسر دانشگاهی و متدین من تا نیمه‌های شب روی تخت خواب با خانم‌های مجری مطرح تلویزیون چت کند؟! خدا فروغی را لعنت کند که باعث و بانی این وضع شده است.

همسر سید بشیر حسینی در ادامه بیان داشت: مسئولان سازمان صدا و سیما کلاهشان را بالاتر بگذارند برای مدیریت دادن به آدم بی‌تجربه‌ای چون فروغی که عملکردش زندگی‌ها را در آستانه فروپاشی قرار می‌دهد.

واکنش همسر بشیر حسینی به نقل و قول منتشر شده از جانب وی

همسر بشیر حسینی ضمن تکذیب خبر منتشر شده نوشت:

یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که کانالی مجهول‌الهویه از قول من و در رابطه با همسرم آقای سید بشیر حسینی دروغ‌پردازی و عقده‌گشائی کرده بود.

قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این‌بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.

می‌فهمم که همسرم در برنامه زنده یک خطای زبانی داشته و از آن عذرخواهی کرده اما این هجمه ناجوانمردانه و حمله به خیمه خانواده و بر هم زدن آرامش زن و فرزند، انتقام از سال‌ها تلاش همسرم در سنگر دانشگاه، رسانه و خدمت‌هایی است که هیچ‌وقت نمی‌خواهم رسانه‌ای شود و باید برای قبر و قیامتمان ذخیره شود. این خباثت‌ها و خیانت‌ها، نه تنها مانع حرکت مجدانه و مجاهدانه همسرم در مسیر اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه قدم مرا ثابت‌تر و قلب مرا در همراهی تا آرمان شهادت مستحکم‌تر خواهد کرد.

من و همسرم شکایت الهی خود را به درگاه خدا می‌بریم و شکایت حقوقی را علیه کانال مذکور و مجموعه‌هایی که اقدام به بازنشر آن خبر مطلقاً کذب کرده‌اند در اسرع وقت به مراجع قضایی تقدیم خواهیم کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها