|

آیا خرید دام زنده به صرفه است؟

به شما روشی را معرفی خواهیم کرد که با بهترین قیمت و کیفیت بتوانید گوسفند زنده ، خریداری نمایید .

لینک کوتاه کپی شد

یک روش عالی برای اینکه با دست خودتان گوشت را ارزان کنید!

همیشه فکر می‌کردم کسانیکه خوار و بار منزلشان را به صورت عمده و با جعبه تهیه می‌کنند، به چه انگیزه‌ای این کار را انجام می‌دهند؟! چرا افراد به مقدار نیاز و کیلویی اقدام به خرید اقلام مورد نیازشان نمی‌کنند؟ برای خرید به مقدار زیاد باید بودجه‌ی بیشتری اختصاص داد و در عین جای بیشتری در منزل برای انبار کردن وسایل باید در نظر گرفت. بعدها با یک حساب سر انگشتی متوجه شدم که اینگونه خرید کردن بسیار به‌صرفه و اقتصادی است. 

خرید گوسفند زنده

 

خرید کیلویی کالاهای مصرفی، از حبوبات گرفته تا گوشت و میوه‌جات، هرچند بخش کوچکی از بودجه‌ی اختصاصی ماهیانه خانواده را از آن خود می‌کند، اما در نهایت اگر تمام خرج‌های ماهیانه را جمع کنیم، می‌بینیم که هزینه‌ها زیاد است. شاید نتوان تمام اقلام موردنیاز خانه را به صورت عمده خرید، اما اگر قادر باشیم با خرید چند کیلو گوشت بیشتر، قیمت گوشت را به میزان قابل توجهی پایین آورد، طبیعتا این گزینه بهترین کار است.  در ادامه به شما روشی را معرفی خواهیم کرد که با بهترین قیمت و کیفیت بتوانید گوسفند زنده ، خریداری نمایید . 

دغدغه‌های یک شهرنشین برای خرید گوشت گرم

اگر از من به عنوان یک پایتخت‌نشین بخواهید تا در مورد سبک زندگی خود صحبت کنم و یا تجربه‌های خرید ماهیانه‌ی کالاهای مصرفی خود را به اشتراک بگذارم، باید بگویم به عنوان یک شهرنشین شاغل، فرصت رفتن به فروشگاه‌های عمده‌فروش و یا محصولات ارگانیک را ندارم و تمامی کالاهای مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ایی و یا از سوپری‌های محله زندگی خود تهیه می‌کنم. 

تا قبل از اینکه با سایت بازار گوسفند (https://bazargosfand.com/) آشنا شوم، مانند اکثر پایتخت‎نشین‌ها، گوشت مصرفی خود را نیز از فروشگاه و یا قصابی تهیه می‌کردم. با اینکه از تازگی گوشت مطمئن نبودم و گاهی به ناچار مجبور می‌شدم گوشت منجمد بخرم، اما راه‌کار دیگری نداشتم و هر ماه به صورت کیلویی گوشت غیرتازه و یا منجمد می‌خریدم. بعد از آشنایی با این سایت، و مقایسه‌ی قیمت گوسفند زنده با چند جای دیگر، تصمیم گرفتم یک بار خرید از این سایت را امتحان کنم.

تجربه شیرین خرید دام زنده

گوسفند زنده

بعد از گرفتن مشاوره رایگان و با توجه به نیاز خود، سفارشم را ثبت کردم. نتیجه فوق‌العاده بود. در کمترین زمان ممکن، بدون اینکه مجبور شوم کیلومترها در ترافیک سنگین تهران رانندگی کنم، گوسفند زنده سفارشی خود را درب منزل تحویل گرفتم. به من گفته بودند که قصابی مجرب هم با سفارشمان ارسال خواهد شد که کار ذبح را در محل خودمان انجام داده و گوشت آماده را تحویلمان دهد. 

بعد از اتمام ذبح و تمیز کردن، به درخواست من، قصاب گوشت را تکه تکه کرده و در نهایت گوشت آماده را کاملا تمیز تحویل گرفتم. بعد از اینکه کل هزینه‌ای که پرداخت کرده بودم را تقسیم بر مقدار گوشت گوسفند دریافتی کردم، متوجه شدم که به ازای هر کیلو هزینه‌ی کمتری پرداخت کرده‌ام. این در حالی است که از کیفیت و تازگی گوشتی که تهیه کردم کمال اطمینان را داشتم. 

البته همراه با دام زنده یک باسکول هم برایتان ارسال می‌شود تا از وزن دام زنده مطمئن شوید. یکی دیگر از مزایای بازار گوسفند این است که پروسه خرید دام زنده را بسیار راحت کرده است.   

خرید دام زنده، به‌صرفه یا پر هزینه؟

هر چند خرید دام زنده برای تهیه گوشت مصرفی خانواده بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است، اما برای خرید دام زنده باید مبلغ زیادی به صورت یک‌جا پرداخت شود. بعدها متوجه شدم که برای حل این مشکل و کاهش هزینه‌های اولیه خرید دام زنده، معمولا چند خانواده با هم به صورت شریکی دام زنده خریداری می‌کنند. گوشت آن را نیز به صورت مساوی بین خود تقسیم می‌کنند. اگر خانواده‌ها هربار که نیاز به گوشت داشتند این کار تکرار کنند، همیشه می‌توانند گوشتی با کیفیت و تازه برای خود تهیه کنند. 

بعد از تجربه خوب خرید دام زنده از سایت بازار گوسفند، طعم گوشت‌های موجود در قصابی‌ها و فروشگاه‌ها را دیگر نمی‌پسندم. چرا که این سایت، گوسفندان خود را در بهترین شرایط در دشت‌های سرسبز مغان و شمال و تحت نظر دامپزشکان مجرب نگهداری می‌کند. دام زنده در بازار گوسفند به صورت ارگانیک تغذیه و مرتب واکسینه می‌شوند. تغذیه سالم و شرایط نگهداری مناسب و طبیعی باعث شده است گوسفندان این مجموعه گوشتی لذیذ داشته باشند. 

خرید دام زنده به‌صرفه‌تر است

بعد از اینکه تجربه خود را با نزدیکانم در میان گذاشتم، به دودلیل تصمیم گرفتند با من در این کار شریک شوند و گوشت موردنیاز خود را از این طریق خریداری کنند:

اول اینکه قیمت روز دام زنده در این مجموعه نسبت به سایر افراد و مراکزی که به فروش دام زنده مشغول هستند، بسیار مناسب‌تر است. از طرف دیگر، با خرید دام زنده و تقسیم گوشت آن، قیمت هر کیلو گوشت بسیار پایین‌تر از قیمت حال حاضر بازار خواهد بود. این درحالی‌است که گوشتی که از دام زنده خریداری شده از بازار گوسفند به دست می‌آید، بسیار طبیعی، لذیذ، تازه و سالم است. با این روش شماهم می‌توانید از این پس گوشت خود را با پایین‌ترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت تهیه کنید.  

قیمت دام زنده

خرید دام زنده برای مراسم‌های ویژه

سایت بازار گوسفند، نه تنها برای تهیه گوشت مصرفی خانواده گزینه مناسبی است بلکه برای اعیاد، مراسم‌ها و مناسب های ویژه هم به دادمان می‌رسد. هنگام مراسم‌هایی مانند عروسی و یا بازگشت از حج که به گوسفند زنده برای قربانی کردن نیاز داریم، این مجموعه با کمترین قیمت نسبت به بازار و در اسرع وقت گوسفندی سالم و پروار و از هر نژادی که انتخاب کنیم، برایمان ارسال می‌کند. البته که دیگر مزیت اصلی خرید از بازار گوسفند در این است که نیازی نیست قربانی کردن، خرد کردن گوشت و تمیز کردن را شما انجام دهید.

نحوه پرداخت هزینه دام زنده

مجموعه بازار گوسفند در راستای کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود، هنگام ثبت سفارش هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. بعد از دریافت گوسفند زنده درب منزل و رویت آن و اطمینان حاصل کردن از سلامت و پروار بودنش، با خیال راحت می‌توانیم از طریق دستگاه کارت خوان سیاری که همراه دارند، هزینه را پرداخت کنیم. 

اگر شما هم دغدغه‌ی تهیه گوشت گرم و لذیذ با قیمتی پایین را دارید، می‌توانید از این مزایای عالی سایت بازار گوسفند استفاده کرده و از این سایت، قیمت روز دام زنده را مشاهده و دیگر قیمت‌های بازار مقایسه کرده و سپس خریداری کنید. 

برای اینکه بیشتر با خدمات این مرکز آشنا شوید ، پیشنهاد می کنم حتما به این سایت سری بزنید و یا از طریق شماره 09197124011 با واحد مشاوره و فروش آن تماس بگیرید . 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها