|

بازنشستگان تامین اجتماعی نیز مشمول همسان سازی می شوند؟

از این پس همه بازنشستگان تا 90 درصد حقوق شاغل همتراز خود را خواهند گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

سخنگوی دولت با بیان اینکه از این پس همه بازنشستگان تا ۹۰ درصد حقوق شاغل همتراز خودشان را خواهند گرفت، گفت: این موضوع مشمول بازنشستگان تأمین اجتماعی هم خواهد شد.

از این پس همه بازنشستگان تا 90 درصد حقوق شاغل همتراز خود را خواهند گرفت. سخنگوی دولت با بیان اینکه از این پس همه بازنشستگان تا ۹۰ درصد حقوق شاغل همتراز خودشان را خواهند گرفت، گفت: این موضوع مشمول بازنشستگان تأمین اجتماعی هم خواهد شد.. از این پس همه بازنشستگان تا 90 درصد حقوق شاغل همتراز خود را خواهند گرفت. 

بر همین اساس سخنگوی دولت  از تصویب لایحه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در جلسه  هیئت دولت خبر داد و گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از برنامه پنجم توسعه همواره دنبال می‌شده و همیشه تعارض‌هایی بین بازنشستگان کشوری و لشکری و تأمین اجتماعی وجود داشته است.

وی، علّت عدم همسان بودن حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با سایر بازنشستگان را منابع نامعلوم تأمین اجتماعی دانست و گفت: این قانون چند دوره هم اجرای ناموفق داشت.

ربیعی افزود: در قانون برنامه، موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با عنوان «متناسب‌سازی» آمده است و لایحه‌ای که امروز در دولت با عنوان همسان‌سازی تصویب شده است، همان متناسب‌سازی است.

سخنگوی دولت با بیان اینکه از این پس همه بازنشستگان تا ۹۰ درصد حقوق شاغل همتراز خودشان را خواهند گرفت، گفت: این موضوع مشمول بازنشستگان تأمین اجتماعی هم خواهد شد.

 بر اساس یکی از تبصره‌های این قانون چنانچه بر مبنای حکم کارگزینی، حقوق بازنشستگی فردی طبق مقرارت بیش از ۹۰ درصد شده باشد تفاوت تطبیق، پرداخت خواهد شد.

  • ناشناس ارسالی در

    چرا ما بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی باید با شاغلان هم تزار خودمان خیلی اختلاف حقوق داشته باشیم،شاغلان با اضافه شدن فوق العاده خاص به حقوقشون 5 الی6میلیون تومان حقوق از ما بازنشستگان بیشتر میگیرند این کجاش همسان سازی شده وکدام عدالته که باید انقدر اختلاف حقوق داشته باشیم وما زندگی سر سام آوری داشته باشیم تو این تورم وگرانی،فکری هم به حال ما بیچاره ها بکنید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه