|

نتایج نهایی انتخابات شورای شهر هشترود خرداد 1400

نتایج نهایی انتخابات شورای هشترود اعلام شد

لینک کوتاه کپی شد

فرماندار هشترود گفت: ۵۴ درصد مردم این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

امین امینیان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نتایج انتخابات شورای شهر هشترود، اظهار کرد: در این رقابت‌ها و پس از شمارش کامل آرای ماخوذه از شعبه‌های اخذ رای به ترتیب «سعید امنی» با دو هزار و ۷۷۵ رای، «محمدرضا شقاقی پور» با یک هزار و ۹۶۳ رای، «محمدرضا قهرمان پور» با یک هزار و ۸۸۷ رای، «حسین اکبری» با یک هزار و ۶۳۹ رای و «رضا عباس نژاد» با یک هزار ۶۲۷ رای به عنوان عضو اصلی این دوره از شوراهای اسلامی انتخاب شدند.

وی همچنین با اشاره به عضو علی‌البدل شورای اسلامی این شهرستان، گفت: «سید عقیل مدنی» با ۱۶۱۹ رای، «سعید صفرزاده» با ۱۵۰۲ رای و «مسعود اعتضادی» با ۱۲۷۹ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شورای شهر هشترود انتخاب شده‌اند.

وی با بیان این‌که تعداد واجدین شرایط رای دادن در این شهرستان ۵۰ هزار و ۳۴۱ نفر بودند، گفت: از این تعداد ۲۷ هزار و ۳۵۶ نفر شرکت کردند.

وی با اشاره به نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر نظر کهریزی، اضافه کرد: «اصغر ابولفتحی» با ۴۴۰ رای، «یوسف جوادی» با ۳۷۹ رای، «حسن فرج الهی» با ۳۶۵ رای، «حسن طهماسبی» با ۳۵۸ رای و «محمد اصغری» با ۳۴۹ رای حائزان اکثریت آرا شدند.

امینیان خاطرنشان کرد: همچنین در شهر نظرکهریزی «اصغر حبیبی» با کسب ۲۳۴ رای به عنوان عضو علی‌البدل شورای شهر انتخاب شده است.

فرماندار هشترود با اشاره به تعداد آرای شمارش شده ریاست‌جمهوری در این شهرستان تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این انتخابات به ترتیب ۱۶ هزار و ۴۶۹ رای به سیدابراهیم رئیسی، سه هزار و ۹۸۵ رای به عبدالناصر همتی، ۲ هزار و ۶۳۹ رای به محسن رضایی و ۷۲۵ رای به سیدامیر قاضی‌زاده هاشمی دادند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها