|

طزح رتبه بندی معلمان شامل بازنشستگان هم می شود؟

با تصویب طزح زتبه بندی معلمان یکی از دغدغه آنها این است که آیا رتبه بندی معلمان شامل بازنشستگان میشود؟

لینک کوتاه کپی شد

اوایل خرداد محسن حاجی میرزایی وزیر اموزش و پروش آب پاکی را روی دست فرهنگیان بازنشسته ریخت و گفت: رتبه بندی معلمان مربوط به معلمان شاغل است و افزایش حقوق بازنشستگان در همسان سازی حقوق مورد توجه قرار می گیرد. از ان زمان تا به امروز صحبت جدیدی درباره رتبه بندی معلمان بازنشسته منتشر نشده است.

افرادی که  تا اول مهر سال ۹۸ بازنشسته شدند، مشمول رتبه‌بندی معلمان نشدند و حالا یکی از سوالات اصلی آنها این است چرا گروهی از معلمانی که احکام بازنشستگی آنها تا اول مهر ۹۸ صادر شده است به ویژه آنهایی که در روز اول مهر۹۸ بازنشسته شدند باید از رتبه‌بندی معلمان حذف شوند. مصوبه دولت برای رتبه‌بندی از اول مهر ۹۸ است، در این روز کارمندان یا شاغل هستند یا بازنشسته، تمام افرادی که شاغل بودند مشمول رتبه‌بندی شده‌اند و گروهی از افراد نیز اول مهر ۹۸ بازنشسته شدند و حکم بازنشستگی آنها از آن روز صادر شده است که مشمول رتبه‌بندی نشدند.

 

  • ramtin karimi ارسالی در

    آخه خوش انصاف فرهنگی بازنشسته در هر سالی با تمام وجود از جانش سرمایه گذاری کرده علی الخصوص در دوران انقلاب و جنگ بیشترین فشار برقشر فرهنگی بوده است حالا آنها را فراموش کرده اند. خدا جای حق نشسته. بترسید از ظلم بر کساني که هیچ پناهگاهی جز خداوند رحمان ندارند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها