|

پالایشگاه تندگویان تهران که آتش سوزی شده کجاست؟

پالایشگاه تندگویان که دچار حریق شده در محدوده شهر ری در منطقه باقرشهر در جنوب تهران واقع شده است.

لینک کوتاه کپی شد

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش آخرین وضعیت آتش‌سوزی در پالایشگاه نفت تهران را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، مجید فراهانی با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران تصریح کرد: تماسی با شهردار تهران داشتم. آقای حناچی عنوان کرد که یک مخزن بزرگ ۴۰۰۰ لیتری آتش گرفته و بعضی مخازن اطراف را درگیر کرده و از تمامی ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهر تهران به محل حادثه اعزام داشته‌ایم.

او افزود: بیش از ۱۰۰ خودرو برای اطفای حریق اعزام شده است و خطر انفجارهای مهیب وجود داشت که با تلاش آتش‌نشانی تهران از گسترش حریق به سایر مخازن پرخطر جلوگیری شد.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار کرد: نوع حریق به گونه‌ای است که مخزن قابل اطفا نیست و باید بسوزد تا مواد موجود تمام شود؛ از این‌رو تلاش آتش‌نشانان ادامه دارد و سعی می‌کنند حریق گسترش پیدا نکند و با حمله به آتش از پراکندگی آتش جلوگیری شود.

فراهانی در پایان تاکید کرد: خوشبختانه همه آتش‌نشانان در سلامت به سر می‌برند و تلاش برای اطفای حریق ادامه دارد.

اما پالایشگاه تهران کجاست؟

پالایشگاه تندگویان در محدوده شهر ری در منطقه باقرشهر در جنوب تهران واقع شده است. پالایشگاه تهران در سال‌های گذشته هم دچار آتش‌سوزی شده است.

 

  Oh6iISpvCyTW

   

  حادثه پالایشگاه تهران خرابکاری بود؟

  رئیس روابط عمومی پالایشگاه تهران "هرگونه احتمال خرابکاری" در حادثه آتش‌سوزی پالایشگاه را رد کرده است.

  این آتش‌سوزی ساعاتی بعد از اعلام خبر غرق شدن یک ناو نیروی دریایی ارتش (خارک) در اثر آتش‌سوزی در آب‌های دریای عمان رخ داده است. تکرار و تعدد وقایع مشابه در نقاط مختلف ایران در ماه‌های اخیر، احتمال وقوع خرابکاری در بعضی از این رخدادها را در رسانه‌ها مطرح کرده است.

   

   

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  پیشنهادات ویژه

  دیگر رسانه ها