|

حضور حداکثری در انتخابات با تولید محتوا و آگاه‌سازی مردم

انتخابات تبلور حق تعیین سرنوشت مردم در چارچوب آموزه‌های دینی است.

لینک کوتاه کپی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان تأکید کرد: باید با تولید محتوا و اجرای برنامه‌های مدون به مردم این آگاهی را داد که با حضور حداکثری در انتخابات می‌توان امنیت ملی و اهداف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه را محقق کرد.

نشست هم‌اندیشی «مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح» با حضور معتمدان، روحانیون، متنفذان شهرستان لارستان، حجت‌الاسلام سعید آزادی معاون تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان فارس، رؤسای حوزه علمیه امام علی‌بن‌ابیطالب علیه‌السلام، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، فرمانده انتظامی شهرستان لارستان و برخی نخبگان برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در این نشست با قدردانی از تلاش‌های مجموعه خدوم نیروی انتظامی و اهتمام این نیرو به مقوله امنیت اجتماعی و عزت ملی گفت: انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی و تبلور حق تعیین سرنوشت مردم در چارچوب آموزه‌های دینی و اسلامی است؛ بنابراین یکی از مهم‌ترین مسائل پیش رو که باید مورد توجه همگان قرار گیرد، همین موضوع است.

مهدی زارع اضافه کرد: با وجود هجمه‌های ایجادشده، انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ مانند سال‌های گذشته با حضور پرشور مردم در صحنه برگزار می‌شود و شیرینی این حضور حماسی مبتنی بر عقلانیت و شعور اجتماعی با انتخاب اصلح کامل خواهد شد.

وی با تأکید بر روش‌های روانشناسانه و توجه به شیوه‌های علمی برای اقناع‌سازی جامعه عنوان کرد: جامعه ما دینی بوده که مردم دلبستگی عمیقی به نظام اسلامی خود دارند و در صورتی که به مشکلات و مطالبات به‌حق آنان با نگاهی جهادی و به‌صورت عادلانه توجه شود در هر شرایطی از این نظام دفاع خواهند کرد.

توجه به شیوه‌های علمی، جامعه را مصون می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی در کشورهای مختلف متخاصم با هزینه‌های کلان و تولید محتوا در فضاهای مجازی و راه‌اندازی تهاجم و جنگ رسانه‌ای سنگین سعی در کمرنگ جلوه‌دادن مشارکت مردم و دلسردی آنان در عرصه‌های اجتماعی به‌خصوص انتخابات دارند و دلسوزان و علاقه‌مندان نظام با گفتار و کردار خود باید با استفاده از روش‌های علمی مانعی مستحکم در برابر نقشه راه دشمنان باشند.

زارع تأکید کرد: باید با برگزاری نشست‌ها، تولید محتوا و اجرای برنامه‌های مدون و مشخص به توده مردم این آگاهی را داد که در سایه حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی می‌توان علاوه بر حراست از امنیت ملی، اهداف راهبردهای خرد و کلان اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه را محقق کرد.

معاون تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان فارس نیز در این نشست پیشنهادها و نظرهای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان را مفید و سازنده برشمرد و توضیح داد: توجه به شیوه‌های علمی و پرهیز از رویکردهای احساسی می‌تواند جامعه را در برابر هجمه‌های دشمن مصون کند که لازم است برای رسیدن به این امر مهم از استادان انقلابی، دانشجویان معتقد و دیگر نخبگان فکری جامعه کمک گرفت و با تشکیل کارگروهی قوی از نظر اعضای آن بهره جست.

منبع: خبرگزاری آنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها