|

عکس مهناز افشار با شلوار کوتاه در خیابان های آلمان!

مهناز افشار با شلوار کوتاه در خیابان های آلمان در حال خوشگذرانی

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان ات. مهناز افشارر در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی منتشر کرد که این عکس با باز خورد زیاد کاربرن فضای مجازی همراه شده و مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. همچنین مهناز افشار در کپشن این پست نوشت:

کی بشه دوباره بغل کردن بدون ترس و نگرانی و چلوندن در حد استاندارد

mahnaz_afshar_1622210654

بیوگرافی

مهناز افشار بازیگر خوب سینما در بیست و یکمین روز از خرداد ماه سال  1356 در تهران متولد شد، او بعد از اینکه دیپلم خود را در رشته تجربی گرفت تغییر رشته داد و برای چهار سال در یک موسسه غیرانتفاعی در رشته تدوین به ادامه تحصیل پرداخت ، افشار همچنین دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده است.

mahnaz_afshar_1620456940

ورود مهناز افشار به بازیگری

شور عشق

مهناز افشار در سال 1376 با بازی در سریال گمشده پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی اولین حضورش در سینما را رقم زد. او با بازی در فیلم سینمایی شور عشق در سال 1379 شناخته شد و به شهرت رسید. شور عشق داستان دختر و پسری را روایت میکند که عاشق هم هستند و بخاطر مخالفت های خانواده ها به یکی از شهرهای شمالی فرار میکنند، مهناز افشار در این فیلم در کنار بهرام رادان به ایفای نقش پرداخت و توانست بخوبی از پس نقشش برآید. 

mahnaz_afshar_1621170369

آتش بس

مهناز افشار با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید و توانست طرفداران زیادی را به خود جلب کند، آتش بس در سال 1384 توسط تهمینه میلانی ساخته و در سینماهای سراسر کشور به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت. این فیلم داستان زندگی زن و شوهری را روایت میکند که دائما در حال دعوا هستند و کار به جدایی میکشد تا اینکه با یک روانشناس آشنا میشوند. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها