|

سلفی دنیا مدنی با دامن کوتاه در آسانسور همه را متعجب کرد!

عکس منتشر شده از دنیا مدنی در آسانسور با دامن کوتاه در اینستاگرام وایرال شد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز | دنیا مدنی بازیگر مطرح و زیبای تلویزیون و سینما کشورمان است. دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد. دنیا مدنی در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خودش در آسانسور با دامن کوتاه منتشر کرد که این عکس با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد.

doniamadaniii_2583568124564371436_218188904

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند. نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

خبر های داغ : پدر بابک خرمدین با دخترش رابطه شیطانی داشت و مادر هم می دانست!

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی:
پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

خبر های داغ : (ویدیو) رقص ریز عروس خارجی و بی حجاب "فاطمه معتمد آریا"

ازدواج دنیا مدنی: 
با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها