|

کواکبیان: شعارم صداقت با مردم است

کواکبیان گفت: برای تقویت و تثبیت ارزش پول ملی برنامه دارم از جمله اینکه حتما باید به استقلال بانک مرکزی بیندیشیم.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از میزان مصطفی کواکبیان امروز و پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: مشکل اساسی مردم در حوزه‌های معیشتی و اقتصادی است که همه کاندیدا‌ها نیز به این مهم توجه دارند. وی با بیان اینکه بزرگترین ضربه‌ای که به اقتصاد کشور واردشد، کاهش ارزش پول ملی است، افزود: برای تقویت و تثبیت ارزش پول ملی برنامه دارم از جمله اینکه حتما باید به استقلال بانک مرکزی بیندیشیم. متاسفانه ضربات زیادی از این عدم استقلال خوردیم که بانک مرکزی تحت فرمان ریاست جمهوری است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مضرات افزایش نقدینگی در جامعه گفت: طرحی دارم در نظر گرفتن کارت رفاهی است بدون اینکه پولی به دست مردم دهیم، این کارت بتواند حداقل وضعیت معیشیتی و سلامت و آموزشی و حمل و نقل عمومی مردم را تامین کند. در این زمینه ۱۵ برنامه تفصیلی در نظر گرفته ام. در هفته جاری ۱۵ برنامه از ۵۰ برنامه ای که برای ریاست جمهوری در حزب مردمسالاری در نظر گرفتیم را رونمایی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مشکل دوم ما بحث های ساختاری است و بن بست هایی که در قانون اساسی وجود دارد، گفت: شعارم صداقت با مردم است. باید صادقانه به مردم بگوییم بخشی از مشکلات ما ناشی از موازی کاری ها است که برنامه ای را برای این مهم دارم. راه حل آن جمهوری سوم است. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها