|

رامبد جوان عذرخواهی کرد

پاسخ یکی از مهمانان برنامه «خندوانه» در مسابقه «کلمه» توهین به نویسندگان کشورمان تلقی شد که رامبد جوان با نوشتن متنی عذرخواهی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از ایسنا، برنامه «خندوانه» در شب عید فطر با حضور خداداد عزیزی و فیروز کریمی روی آنتن رفت که در بخش مسابقه «کلمه» از این برنامه،  پاسخ به سوالی درباره نام بردن از سه نویسنده کشورمان، پاسخی را به طنز از سوی یکی از مهمانان به همراه داشت که در روزهای اخیر در فضای مجازی دست به دست شده و از آن به عنوان بی احترامی به نویسندگان یاد شده است. واکنش رامبد جوان، مجری خندوانه در قبال این پاسخ هم به نوعی با انتقاد همراه است.

سرانجام رامبد جوان در پاسخ به انتقادها، متنی را منتشر و نسبت به پخش این لحظات عذرخواهی کرد. او توضیح داد که در برنامه «خندوانه» چهارشنبه شب در کنار دو مهمان برنامه لحظه‌ای پیش آمد که برایش غیرقابل کنترل بوده و متاسفانه واکنش خود او هم تنها خندیدن بوده است. جوان نوشته است: «واقعاً از پخش این لحظه بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی‌دقتی و بی‌ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است.»

مجری خندوانه در بخش دیگری از این متن عذرخواهی آورده است: «من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده آثار لذت‌بخش و بی‌مثال ادبیات کشورمان بوده‌ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته‌ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.» رامبد جوان وعده داده است که در اولین ضبط برنامه «خندوانه» در برابر این قشر بزرگ و اندیشمند و دردکشیده عذرخواهی کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها