|

(عکس) ماجرای ساعت لاکچری سعید محمد چقدر می ارزد؟

ساعت گران قیمت سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیا که روز گذشته برای انتخابات 1400 داوطلب شد

لینک کوتاه کپی شد

دیروز که سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیا به ستاد انتخابات وزارت کشور رفت، حاشیه‌های زیادی درباره‌اش به وجود آمد که یکی از آن‌ها ساعت تیسوتی بود که در دستش داشت. اگرچه این ساعت قبلا هم در عکس‌هایی که از او منتشر شده بود روی مچش دیده می‌شد، اما دیروز ناگهان توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را جلب کرد.

واکنش‌ها به این ادعا را می‌توان به سه دسته تقسیم کرد، آن‌هایی که برایشان ساعت سعید محمد گرانقیمت و نشانه تجمل بود، آن‌هایی که می‌گفتند ۷۰۰ دلار یا همان ۱۵ میلیون تومان برای یک ساعت رقمی نیست و الان ساعت‌های متوسط همین حدود قیمت دارند. دسته سوم هم موضوع را به کل منکر می‌شدند و می‌گفتند که این ساعت آن ساعت تیسوت هفتصد دلاری نیست، چون هم عقربه کوچکش از آن مدل کوچکتر است و هم نوشته روی صفحه ساعت در مدلی که توی دست محمد دیده می‌شود با مدل اصلی متفاوت است.

ما تصمیم گرفتیم به همه این واکنش‌ها بی‌تفاوت باشیم و صاف برویم پیش یک ساعت‌شناس خبره، زمردیان که موهایش را بین انواع و اقسام ساعت‌های گرانقیمت سفید کرده با دیدن عکس ساعتی که در دست سعید محمد بوده می‌گوید به هیچ عنوان از روی این عکس‌ها نمی‌توان فهمید که این ساعت اصل است یا نه، اما اگر هم اصل باشد ۷۰۰ دلار نیست.

این یکی از ساعت‌های قدیمی برند تیسوت است که حتما سال‌ها پیش خریده شده و چه همان موقع که تولید شده چه حالا ساعت خاص و گرانقیمتی محسوب نمی‌شود. می‌توان گفت که این ساعت یکی از معمولی‌ترین ساعت‌هایی است که ایشان می‌توانسته بخرد و قیمتش هم به هیچ وجه ۱۵میلیون تومان نیست.

منبع: هفت صبح

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها