|

ریحانه پارسا و آغاز یک رابطه رسمی بعد از یک دنیا رابطه نامشروع!

ریحانه پارسا با انتشار تصاویری جدید در اینستاگرام این شایعه را ایجاد کرد که ازدواج کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا که مدتی است در ترکیه به سر می برد بعد از سلسله حواشی فراوانی که داشت و ماجرای تصاویر نامناسب و سو استفاده های جنسی که در یکی دو ماه اخیر در اینستاگرام به راه انداخته بود انگار بازی جدیدی شروع کرده و این بار قصد دارد طوری دیگر فالوئر جذب کند.

ریحانه در پست های اخیر اینستاگرامی اش تصویری منتشر کرده که در آغوش یک مرد است و سر بر روی زانوهای او گذاشته و دو عکس قبل هم در کنار این عکس ریحانه دیده می شود البته این تمام ماجرا نبود و ریحانه در پست بعدی خود تصویری از حلقه در دست خود را منتشر کرد.

بازیگر سریال پدر هیچ توضیحی درباره این دو عکس منتشر نکرد و اما این تصاویر از یک رابطه جدید در زندگی ریحانه پارسا حکایت دارد و مشخص نیست این رابطه چقدر جدی است.

ریحانه پارسا و یک دنیا رابطه غیررسمی!

ریحانه پارسا در این دو سه سال اخیر با چند مرد در ارتباط بود نکته جالب اینکه هیچ کدام از این رابطه ها رسمی نبود. نخستین رابطه و شاید بتوان گفت طولانی ترین رابطه ریحانه رابطه با مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان صاحب نام تئاتر بود که البته همگان تصور می کرد که این دو زن و شوهر هستند اما زمانی که ریحانه به ترکیه رفت اعلام کرد که رابطه وی با مهدی کوشکی ازدواج سفید بود و این دو هیچ گاه عقد رسمی نکرده بودند.

ریحانه در ترکیه نیزبا چند نفر در رابطه بود که مشهور ترین این افراد امیر تتلو و پویان مختاری بودند. با وجود اینکه اعلام شده بود ریحانه پارسا دلیل جدایی پویان مختاری از همسرش نیلی افشار است و حتی شایعه شده بود ریحانه با پویان مختاری ازدواج کرده اما آن چه از شواهد و قرائن بر می آمد گویای آن بود که رابطه این دو نفر یک همکاری و دوستی صمیمانه است تا ازدواج و آشتی دوباره پویان با نیلی خط پایانی بود بر رابطه این دو نفر.

pooyanmokhtari_1611848041

رابطه ریحانه با تتلو هم کم و بیش از سوی دوستان و نزدیکان امیر تتلو تایید شد اما هیچ کدام از ایندو چهره مشهور اینستاگرامی هیچ گاه این رابطه را تایید نکردند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها