|

ریحانه پارسا و پویان مختاری در "عادت" در حال الواتی!

ریحانه پارسا و پویان مختاری در تیزر فیلم "عادت" در حال الواتی کردند

لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا و پویان مختاری دو شاخ اینستاگرام که با حواشی های داغشان فالوور جمع می کنند . ریحانه پارسا و پویان مختاری در صفحه رسمی اینستاگرامشان تیزری از فیلم "عادت" منتشر کردند که با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد . در ادامه شما می توانید تیزر سریال "عادت" ریحانه پارسا و پویان مختاری را در زیر متن مشاهده نمایید :


مطالب پیشنهادی : عکس ریحانه پارسا با لباس های نامتعارف و مو های بلوند!


 ریحانه پارسا با شوار کوتاه

ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس جنجالی با شلوار کوتاهش منتشر کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و با بازخورد زیادی همراه شد . در ادامه شما می توانید عکس ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید :

reyhaneparsaj_1610758139

 نوازش ریحانه پارسا بر روی سر پویان مختاری در تخت خواب

پویان مختاری قمار باز و شاخ اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرد است که دست یک زن در حال نوازش کردن بر روی بدن وی است ، تحلیلگران فضای مجازی بعد از دقایقی پی بردند که این دست ، دست ریحانه پارسا است . در ادامه شما می توانید این عکس را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید :

pooyanmokhtari_2482153443647363717_366275149

آخرین پست ریحانه پارسا در اینستاگرام

ریحانه پارسا آخرین عکس اینستاگرامش را بروزرسانی کرد . ریحانه پارسا و پویان مختاری به تازگی تلاش می کنند تا در یوتیوب جایگاهی برای خودشان پیدا کنند و ویدیوی هایشان را در یوتیوب به اشتراک می گذارند . 

reyhaneparsaj_1611181223

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها