|

عجیب اما واقعی؛ کتاب زندگی نامه امیر تتلو منتشر شد!

امیر تتلو خواننده‌ی پرحاشیه‌ی ایرانی که هم‌اکنون مقیم کشور ترکیه می‌باشد، از انتشار کتابی درباره‌ی خود با قیمت ۱۷۰ هزار تومان خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

امیر تتلو خواننده‌ی پرحاشیه مقیم خارج از کشور در وب سایت شخصی خود خبر از انتشار کتابی درباره خودش با نام «به دنبال بهشت در جهنم و برزخ» را داد.

مشخصات محصول جدید امیر تتلو

مجموعه کتاب «به دنبال بهشت در جهنم و برزخ» مجموعه چند جلدی درباره «امیر تتلو» است. نویسنده این مجموعه کتاب «محمد فولادی» هست.

این مجموعه کتاب درباره تمام موضوعات مختلف و مهم مربوط به امیر تتلو هست. مانند : «زندگی نامه، متن تمام آهنگ ها، دستاورد ها و رکورد ها، تمام سخنان، متن مصاحبه ها، تحلیل و تفسیر آهنگ ها و تتو ها و بسیار بخش و مطالب دیگری که قرار میگیرد.»

هدف این مجموعه کتاب این هست تمام آثار اسطوره و قهرمان واقعی ایران و جهان «امیر تتلو» به صورت کامل مکتوب و محفوظ قرار بگیرد تا همه مردم ایران و جهان بتوانند چه در حال حاضر و چه در آینده از این مجموعه کتاب استفاده کنند که پر از درس و حقیقت هایی هست که واقعا مهم و کارآمد است.

زبان اصلی این مجموعه کتاب فارسی است  اما در آینده تمام جلد های این مجموعه کتاب به زبان های مختلف جهان ترجمه و منتشر خواهد شد و هدف این هست که به بیشتر زبان های حال حاضر جهان ترجمه بشود تا در آینده تمام مردم جهان در هر کجای جهان هم بتوانند مطالعه کنند.

نگارش کتاب امیر تتلو چرا اینقدر طول کشید؟

بر اساس عکس منتشر شده مطالبی کتاب شامل سه فصل است و شامل زندگینامه ،آهنگ های امیر تتلو و مصاحبه های او خواهد بود نگارش کتاب در اول مهرماه سال ۹۸ شروع شده و به علت های مختلف از قبیل هزینه و مشکلات به وجود آمده انتشار آن طولانی شده است صاحب واقعی این کتاب امیر تتلو معرفی شده و گویا نویسنده کتاب درآمد آن را مربوط به امیر تتلو دانسته و نوشته ؛ تمام درآمد به دست آمده از کتاب برای کتاب خرج می‌شود.

Xl4CC3Fb2w5c

واکنش کاربران فضای مجازی به انتشار کتاب امیر تتلو

Xl4CC3Fb2w5c (2)
Xl4CC3Fb2w5c (3)
Xl4CC3Fb2w5c (4)
Xl4CC3Fb2w5c (6)
  • ناشناس ارسالی در

    تو ایرانه که بی ارزش ها را بالا میبرند و ارزش ها را پایین میارن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها