|
لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که به ترکیه مهاجرت کرده و عکس های مبتذل و پورنی می گذارد این بار کاملا لخت شد. ریحانه پارسا عکسی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد که این عکس متفاوت تر از عکس های دیگر است و کاملا ریحانه به سیم آخر زده و قصد دارد که یک پورن استار شود.

به دلیل شئونات اسلامی از منتشر کردن عکس ریحانه پارسا معذوریم.

reyhaneparsaj_1617988340

 خبر های داغ : عکس جدید عریان از ریحانه پارسا جنجال به پا کرد!

ریحانه پارسا بازیگر نام آشنای ایران پس از خروج از ایران حواشی زیادی را به همراه داشت.  ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران پس از خروج از ایران در کانون حاشیه ها قرار گرفت، اظهارات ریحانه پارسا درباره مشکلاتی که داخل ایران برایش به وجود آورده اند و یا راتباطش با پویان مختاری و کشف حجابش ریحانه پارسا را سرزبان ها انداخت.

ریحانه پارسا عکسی از خود در حال در آوردن شلوارش منتشر کرد. در ادامه شما می توانید عکس سانسور شده ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید:

reyhaneparsaj_1618049373

خبر های داغ : گلشیفته فراهانی در آغوش یک مرد با حالت مستی + عکس

طبق شواهد ریحانه پارسا با یک برنامه از پیش تعیین شده کار خود را پیش برد ،اما این بازیگر سابق تلویزیون وسینما که همیشه به دنبال حاشیه سازی بوده است تیر آخر را چند روز پیش زد و اعلام کرد قصد دارد اقدام به کارهای خلاف عرف بزند.

ریحانه پارسا پس از این اظهارات جدید که در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده بود پستی عجیب گذاشت، در این پست او عکسی برهنه از خودش منتشر کرد.

اما این پایان ماجرا نبود و ریحانه پارسا تمامی عکس های خود به خصوص عکس های قدیمی و همان عکس های برهنه اش را پاک کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها