|

خرازی:

پول ایرانی ها در دستان رضا ضراب شوهر «ابرو گوندش» !

خرازی ماجرای پول های ایرانیان که در درست رضا ضراب شوهر خواننده معروف ترکیه است را فاش کرد.

لینک کوتاه کپی شد

خرازی ماجرای پول های ایرانیان که در درست رضا ضراب شوهر خواننده معروف ترکیه است را فاش کرد.

رضا ضراب شوهر ابرو گوندش خواننده زن ترکیه فردی است که پول های ایرانیان را به یغما برده است و خرازی در این باره رازهایی را برملا کرد.

صادق خرازی گفت: 16 سال است که کشور قربانی مدیریت خودکامه است. از 1384 تا به الان مدیران ارشد کشور فکر می‌کنند ولایت بر مردم دارند. تا زمانی که این گونه فکر می‌کنند، این محصول و نتیجه‌اش میشود. مدیریت وکالت است، ولایت نیست.

خرازی در گفت وگویی درباره مدیریت کشور در دوره محمود احمدی نژاد گفت: تصرف در بیت المال کردند به عنوان مدیریت، خصوصا در دوره آقای احمدی نژاد و کسی هم پاسخگو نبود.

وی افزود : میلیاردها پول این ور و آن ور شد و تمام شد. آمدند یک داستان حقوق بگیر نجومی درست کردند و چند مدیر را دراز کردند و تمام پرونده میلیاردها پول بانک زنجانی، رضا ضراب و دیگران تمام شد.

ماجرای پول هایی که از ایرانی ها در دست رضا ضراب است

خرازی در ادامه گفت : اخیرا سفری به ترکیه داشتم؛ دم فرودگاه در محل تشریفاتشان می‌رفتم، گفتند این هواپیمای اختصاصی برای رضا ضراب، شوهر خانم ابرو گوندش، خواننده معروف ترکیه هست. امروز صبح از آمریکا آمده‌اند. مردم ایران چه گناهی کردند که پولشان در اختیار یک خواننده ترک و یک آدمی که با یک ماشین قالپاق طلایی می‌خواهد زندگی کنند، باشد.

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید